25 rokov v „normálnej“ práci stačilo. Teraz je to o mne

Zažívam tu to, čo v bežnom zamestnaní asi málokto a viem si tu predstaviť svoju budúcnosť a odchod do dôchodku, píše manažérka Salve Dagmar Lukáčová.

Ešte ako klasický zamestnanec som sa zúčastnila školenia Preskoč svoje hranice, ktoré organizoval a viedol Peter Krištofovič.

 Stretla som tam Andreu Krížovú a Violu Hundákovú, s ktorými som už dlhšiu dobu viedla rozhovory o tom, ako si predstavujem svoje ďalšie pôsobenie. Ich argumenty a prezentácia spoločnosti Salve boli natoľko silné, že som sa rozhodla po 25 rokoch opustiť zamestnanie. Spoločnosť Salve som vnímala už dlhšiu dobu  ako úspešnú spoločnosť. To, čo ma najviac zaujalo, boli skvelí ľudia.

Zažijem to, čo nikde inde

 V predošlom zamestnaní som zažila rôzne typy klientov, kolegov alebo nadriadených. Stretávam sa s úspešnými a úžasnými ľuďmi, zúčastňujem sa na školeniach, manažérskych stretnutiach, lokálnych akciách a medzinárodných dovolenkách. Človek tu zažije to, čo v bežnom zamestnaní asi málokde. Ak sú ľudia v biznise krátko a na začiatku, zarábajú nie len peniaze, ale získavajú aj nové skúsenosti, zažívajú rôzne akcie, ako bowling, motokáry, wellness, večere s riaditeľmi.

 Bonus pre klientov: nezávislosť

 Páči sa mi, že som nezávislá. Nie som viazaná na žiadnu spoločnosť a to pre mojich klientov znamená, že im neponúkam produkty, s ktorými nie som stotožnená. Som hrdá na to, že môžem takúto príležitosť ponúkať šikovným ľuďom ako plán B, učiť ich budovať svoju firmu a byť im dobrým príkladom. Dnes sa pozerám na finančný svet úplne iným pohľadom, je nevyhnutné, aby klienti mali produkty nastavené v každom čase aktuálne a individuálne podľa svojich potrieb.

 Salve je stabilná spoločnosť, ktorá je 20 rokov na trhu a kde si viem predstaviť svoju budúcnosť a svoj odchod do dôchodku. Som rada za to, že som súčasťou Salve.