Bohatí ľudia budujú firmy, ostatní si hľadajú prácu

Za krátku chvíľku potrebujete zaujať. Preto by ste mali mať nachystanú výťahovú prezentáciu, ktorá zanechá v hlave človeka, červíka, ktorý mu nahlodá myseľ až na toľko, že vás buď vyhľadá alebo vám zatelefonuje, píše Regiona Manager Salve Daniel Hundák.

Salve Finance je výnimočná spoločnosť. Keď som sa prvýkrát stretol so zakladateľom spoločnosti Petrom Krištofovičom, bol za nami v našom meste osobne. Rozprával o budúcnosti, čo môžeme mať, aký môžeme byť, a čo všetko sa naučíme. Dnes je to už 16 rokov od toho momentu a poviem vám bola to veľmi rýchla prezentácia. Konala sa v jeho krásnom Jaguári s-type. A ja som jeho ponuku vtedy prijal a stále túto prácu veľmi milujem, som tu šťastný.

Rozhodnúť sa mi pomohla krátka prezentácia Petra Krištofoviča,takzvaná výťahová prezentácia a o nej vám chcem porozprávať.

Ahojte,

v mestách ,v dedinách, v obchodných domoch, vo výťahoch, na ulici, na benzínke, pred domom, v lekárni, v reštavrácii, vo firme, na chodbe, v podzemnej garáži, na rodičovskom združení...

Jednoducho všade stretávame šikovných ľudí. Na malý moment, je možné že sa nás spýtajú ,čo robíme, alebo my ich chceme práve teraz osloviť ,lebo by mohli byť zaujímaví pre náš biznis. Za tú malú chvíľku potrebujeme zaujať. Preto by sme mali mať nachystanú vlastnú výťahovú prezentáciu, ktorá zanechá v hlave človeka, ktorého sme stretli červíka, ktorý mu nahlodá myseľ až na toľko, že nás buď vyhľadá alebo zatelefonuje.

Som majiteľom úspešnej poradenskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na zhodnotenie a ochranu majetku, investícií a ľudí. Okrem toho rozvíjame nové firmy pre ľudí. Spolupracujeme s nadnárodnými spoločnosťami a osobnosťami ako je Salve Group, Arca Capital, PK Academy a ako je Peter Krištofovič, Pavol Krupa, profesor Milan Zelený, Jürgen Höller a ďalší.

Vidím, že Vás to zaujíma. Vymeňme si telelefónne čísla a do troch dni sa vám ozvem. Prajem pekný deň.

Situácia je na malú chvíľku náročná. Práve preto musíte vždy dobre vyzerať, byť upravený a vedieť výborne kostru výťahovej prezentácie. Toto je moja pravdivá kostra výťahovej prezentácie a prináša mi šikovných ľudí. Verím, že to pomôže niekomu, ako fajn návod.

Len bohatí ľudia budujú obchodné siete a všetci ostatní si hľadajú prácu.