Chcel som patriť k najlepším a byť súčasťou tímu. Stalo sa!

Šancu na lepší život som dostal v bare pred 20 rokmi. V Salve som sa naučil rozumieť ľuďom, peniazom a získal som sebadôveru, píše regionálny manažér Salve Daniel Hundák.

V 17 rokoch som po strojníckej priemyslovke robil dva roky u súkromníka, kde som prešiel na stavbách všetkými funkciami . Nasledujúcich sedem rokov som pracoval ako SZČO, pomáhal mame viesť jej obchod s keramikou, stavebným materiálom a maloobchody v oblasti potravinárstva. Okrem toho som si „odskočil“ do Nemecka a súťažne tam hrával futbal. Práve tam som spoznal bohatých ľudí, čo vlastnili lukratívne nehnuteľnosti a zarábali slušné peniaze. Futbal ma naučil víťaziť, na príklade bohatých ľudí som videl, že peniaze sa dajú zarobiť kdekoľvek na svete a mamina s dedkom mi ukázali, ako sa mám v živote správať, mať pokoru, bojovať a byť zaujímavý.

Stretnutie v bare

  Vždy som rád maminu a dedka pozoroval a sledoval, ako sa rozprávajú s ľuďmi a ako ich ľudia počúvajú a majú radi. Raz prišiel za mnou do baru Peter Gjabel a povedal, že pozná lepší spôsob trávenia času, ako vysedávanie v bare – nezabudol podotknúť, že môžem zarobiť a nebudem míňať. Vyskúšal som to a išiel na svoj prvý seminár do Lučenca. Tam som dostal impulz pre podnikanie so spoločnosťou Paramatta a neskôr aj so samotným Salve.

Mám svoju firmu. A skvelú prácu

 Musím sa Vám k niečomu priznať. Zo začiatku som v Salve ničomu nerozumel, ale sadli sme si. Ľudia mi boli sympatickí, vždy usmiati, upravení a pracovití. Takže som zostal a som tu už 20 rokov. Naučil som sa rozumieť ľuďom, finančným produktom, získal som sebadôveru. Viem, že ak dostatočne dlho študujete a pôsobíte v reálnej praxi, Vaša práca je výborná, stále sa zlepšujete a stanete sa odborníkom. Skupina Salve je pre mňa srdcová záležitosť, ktorá neustále rastie a ja rastiem s ňou. Vždy som chcel patriť vo futbale k najlepším v tíme a držať spolu s tímom. Salve mi umožnilo stať sa akcionárom, byť nezávislým v podnikaní, mať vlastnú firmu a robiť prácu, ktorá ma napĺňa.

Spoznať peniaze. Získať príležitosť

 Dnes môžem so 100- percentnou istotou a hrdosťou povedať, že Salve otvára dvere práve tým klientom, ktorí chcú porozumieť svojim peniazom a finančným produktom, ktorí chcú budovať svoje finančné portfólium a finančnú gramotnosť. Sú to ľudia, ktorí sa na nás a na mňa môžu obrátiť, ak chcú mať bezpečne uložené svoje peniaze, či lepšie zhodnotiť svoje vklady v banke. Pre podnikateľsky orientovaných ľudí môžem – na základe svojej skúsenosti – doporučiť Salve ako príležitosť si vybudovať svoju vlastnú spoločnosť.

Buďte šťastní. Ako JA!

 Mám ešte plnú knihu cieľov. Tie súkromné Vám neprezradím, ale tie pracovné sú jasné: ešte v tomto roku sa chcem stať riaditeľom, mať celkovo šesť branch manažérov a 77 aktívnych spolupracovníkov. Pred 20 rokmi by som sa, možno ako teraz Vy, na seba trochu nechápavo pozeral a úplne nerozumel tomu istému človeku, staršiemu o 20 rokov a jednu úžasnú skúsenosť. Mať svoju spoločnosť a rozvíjať podnikanie s garanciami medzinárodne pôsobiacej spoločnosti. Som tu šťastný a prajem to aj Vám. Veď šťastný je ten, kto má priateľov a smie byť priateľom iných. Áno, to je naše Salve.