Chcem vybudovať rodinný podnik s mojimi dcérami

Klásť dôraz na rozvoj človeka, motiváciu, podporu, vzdelávanie a odbornosť je to, čo mi chýbalo, preto som sa rozhodla skúsiť to so Salve, píše manažérka Salve Gabriela Jurečková. 

 K peniazom a financiám som ako účtovník mala vždy blízko. Počas mojej 25- ročnej praxe som mojim neraz klientom pripravovala podklady pre úver či hypotéku. V čase krízy však moji klienti museli zrušiť živnosti a zamestnať sa. Aj ja som teda musela prehodnotiť čo ďalej, keďže už moje služby nepotrebovali...

Vymenila som spoločnosť

 V živote je všetko tak, ako má byť. Čísla mi boli vždy blízke a posledné tri roky som pracovala aj pre finančnú spoločnosť. Preto som si myslela, že ak mi nepôjde jedna, pôjde mi druhá práca. Ale, práve v tom čase ma oslovila Emília Bajzíková a ponúkala mi spoluprácu so Salve. Keď mi rozprávala o tom, ako to v Salve funguje, aký dôraz sa kladie na rozvoj človeka, motiváciu, podporu, vzdelávanie a odbornosť, uvedomovala som si, že je to presne to, čo mi v danom čase chýbalo. A tak som sa rozhodla urobiť zmenu. Vymeniť svoju prácu a skúsiť to práve Salve.

Získala som, čo som potrebovala

 Som veľmi rada, že podnikám práve so Salve, pretože je to jediná slovenská finančno - sprostredkovateľská spoločnosť. Oceňujem, že zakladateľ spoločnosti Peter Krištofovič sa s nami pravidelne stretáva ako jeden z nás. Pozná svojich ľudí, ich starosti a radosti, vytvára podmienky pre naše podnikanie a rozvoj, či už to je vzdelávanie, profesionalita, odbornosť alebo motivácia.

 Postupne som spoznávala spoločnosť, jej ľudí ale aj jej výhody. A jednou z nich, bola pre mňa možnosť stať sa akcionárom spoločnosti, čo bolo obrovskou motiváciou a zároveň výzvou. A ja som ju zvládla.

 Dnes dávam ľuďom možnosť zarobiť si na vlastnej potrebe, získať uznanie a aj finančné ohodnotenie. Ja sama som sa stala pánom svojho času, čo nesmierne oceňujem práve teraz, keďže som na materskej dovolenke. Dnes pomáham ľuďom zorientovať sa v neistom svete financií a nájsť im príležitosť mať sa lepšie a prijímať ich výzvy s ľahkosťou.

Môj cieľ

 Dosiahla som finančnú nezávislosť a je to úžasný pocit. Netreba zabúdať na to, že nezávislosť a sloboda je hlavne zodpovednosť za seba a aj za svojich ľudí. Preto aj mojim snom je vybudovať silný tím ľudí, ktorí si tiež budú môcť a chcieť plniť svoje sny, ciele. A podľa vzoru riaditeľky Salve Violy Hundákovej chcem vybudovať svoj vlastný rodinný podnik s mojimi dcérami.