Chcete vedieť, či môžete získať nový, výhodný úver zo stavebnej sporiteľne?

Jedna zo stavebných sporiteľní prichádza s novým stavebným úverom na bývanie. Pozor, táto ponuka je časovo limitovaná.

 

Okamžitý úver na financovanie bývania bez predchádzajúceho sporenia je teraz vo Wüstenrot stavebnej sporiteľni dostupný s úrokom iba 1,39 % ročne fixovaným na 3 roky. Finančné prostriedky je možné čerpať až do výšky 200 000 eur/osobu, resp. 400 000 eur/manželský pár, pričom úver je zabezpečený nehnuteľnosťou. Splatnosť je možné rozložiť až na 30 rokov a vzhľadom na taký dlhodobý záväzok je úver spojený s uzavretím preferovaného životného poistenia. Podstatnou výhodou pre klienta je nielen nízka úroková sadzba a nízka mesačná splátka, ale aj celkové úverové podmienky, ktoré sú transparentné, kde získanie úveru s úročením 1,39 % p.a. (až na 3 roky) nie je podmienené splnením dodatočných kritérií (ako napríklad vek do 35 rokov, maximálna výška príjmu/mesiac či max. podlahová plocha bytu/domu a podobne). Navyše, klient od začiatku pozná celkové náklady spojené s úverom až do jeho úplného splatenia. Presne vie, čo ho čaká aj v ďalších rokoch splácania (po skončení 3-ročnej fixácie). Nový úver je možné využiť aj na refinancovanie úveru na bývanie z inej banky so zámerom dosiahnutia úspory na mesačnej splátke. Ponuka akciového úveru je časovo limitovaná do 31.1.2018.

Wüstenrot má nový, výhodný úver na bývanie. Je časovo limitovanýWüstenrot má nový, výhodný úver na bývanie. Je časovo limitovaný

 „Vlastné bývanie patrí u Slovákov medzi priority. Získať ho však bez úverových prostriedkov je pri súčasnom vývoji cien na trhu realít, najmä vo väčších mestách, takmer nemožné, a to nielen v prípade kúpy, ale aj prestavby či rekonštrukcie staršieho bytu alebo domu. Preto sme sa rozhodli poskytnúť klientom ďalší výhodný úverový produkt na financovanie bývania, ktorý si môžu dovoliť už teraz, a budú ho schopní splácať aj v budúcnosti. Istota, ktorú klienti dostanú, je pridaná hodnota nášho úveru“, povedal k rozšíreniu úverovej ponuky Marcel Lőrinc, riaditeľ Úseku stratégie a vývoja produktov spoločnosti Wüstenrot.

Benefity najnovšieho úveru z portfólia Wüstenrot stavebnej sporiteľne:
  • úroková sadzba len 1,39 % p.a. s fixáciou na 3 roky,
  • známa výška úrokovej sadzby a splátky aj po zmene fixácie,
  • preferované životné poistenie,
  • dostupný pre klientov rôzneho veku i rôzneho príjmu,
  • bez ďalších podmienok (ako otvorenie bežného účtu, presmerovanie mzdy, kreditná karta...),
  • možnosť splácania až 30 rokov a plánovania rodinného rozpočtu.OK

Ak máte záujem o výhodný úver na bývanie, kliknite sem