Čím je viera silnejšia, tým ľahšie prekonávame prekážky

Salve je spoločnosť neobmedzených možností. Dáva šancu každému žiť lepší život, píše manažérka Salve Iveta Blablová.

Vyštudovala som strojnícku školu v čase, keď bolo u nás strojárstvo veľmi rozvinuté. Očakávalo sa odo mňa,  že môj život bude v tomto obore aj pokračovať. Zo začiatku to aj tak vyzeralo.

Každý deň 8 hodín a 30 rokov v tom istom zamestnaní

Zamestnala som sa na vývojovej konštrukcii a vyvíjali sme korby na Avie.  Pracovná doba plynula pomaly a nezáživne. Na materskú dovolenku som odchádzala so skúsenosťou, že práca v jednej kancelárii, s tými istými ľuďmi, každý deň 8,5 hodiny a možno na 30 rokov, to bola pre mňa strašidelná predstava.

Revolúcia priniesla príležitosť

V tom čase prišla revolúcia a ja som zrazu všade videla príležitosť. Všetko som chcela skúsiť. A všetko som aj skúšala. Bolo to zaujímavé obdobie. Veľa som sa učila, spoznávala ľudí a svet bol zrazu pre mňa krajší a pestrejší. Kto však chce všetko naraz, nedosiahne nič. Tak som prehodnotila svoj život a vybrala som si to, čo ma najviac  napĺňalo - Salve.

Skúste Salve univerzitu

Opäť som sa učila, spoznávala nový svet, svet financií. Rekvalifikácia je niečo úžasné. Nie vždy mladý človek vyštuduje to, čo ho baví a napĺňa celý život. Salve má svoju univerzitu, ktorej promóciou sú individuálne životy, šťastné životy ľudí, ktorí sa naučia žiť svoj vlastný život. Lebo ak sami nevieme čo chceme a kto v skutočnosti sme, nahovoria nám to druhí.

Prečo práve Salve?

Salve je spoločnosť neobmedzených možností. Dáva šancu každému žiť lepší život. Každá zmena začína v našej hlave, v našej mysli. Najskôr musíme vedieť čo chceme, potom nasleduje rozhodnutie, pozitívne myslenie a viera, že dokážem  čo chcem. Čím je viera silnejšia, tým ľahšie prekonávame  prekážky a čím ich viac  prekonáme, o to väčšia je naša sebadôvera, že dokážeme zvládnuť všetky prekážky.  Potom si splníme všetko čo chceme. Predo mnou je kariéra Salve.

Ak sa chcete stať súčasťou Salve, kliknite SEM