Cítila som „vyhorenie“. Ale našla som cestu k lepšiemu životu

Branch manažérka Salve Jana Zbínová píše, ako jej Salve v roku 2012 zmenilo život...

Môj Salve príbeh sa začal, keď ma v apríli 2012 oslovila Zuzana Vráblová na spoluprácu prostredníctvom môjho známeho.  V tom čase som bola som tichý, plachý introvert. Síce som pracovala ako obchodný zástupca, ale so silnejúcim pocitom "vyhorenia" vo svojej práci a s vedomím, že sa už nemám kam posunúť. 

Moje sny vs. realita

 Aj preto som prijala výzvu dozvedieť sa a vyskúšať niečo nové.  Milí, príjemní ľudia, dobrá atmosféra, neustály sebarozvoj - to všetko sa po čase stalo pravým opakom toho, čo som dovtedy poznala prežívala v inom zamestnaní. Viacerí to určite poznáte ...vaše sny verzus sny vášho zamestnávateľa.

Idem správnym smerom

 Rozhodla som sa robiť veci, čo možno, najlepšie a dokázať v prvom rade sama sebe, aj môjmu okoliu, že Salve je naozaj cesta k lepšiemu životu.  Vietor v mojich plachtách naberá správny smer, po štyroch rokoch som na pozícii branch manažér a som rozhodnutá robiť túto prácu na full time. 

 Práca s ľuďmi ma veľmi baví, mojim spolupracovníkom chcem pomáhať a byť im oporou v biznise, tak ako to cítim od Zuzany Vráblovej a Vladimíra Kozového, nášho riaditeľa. Klientom chcem ponúknuť v ich finančnej situácii to najlepšie riešenie a budovanie finančnej nezávislosti.  

 Keby som sa sama seba spýtala, kam sa podel ten introvert zo začiatku môjho Salve príbehu, odpoveď znie, stále tu je, len som zmenila pomyselnú "DNA" a uverila v krajší život.

Chcem byť prínosom

Ľudia v Salve sú mi ako rodina, verím, že aj ja budem pre Salve prínosom, čakajú ma ešte mnohé výzvy, určite aj nie ľahké dni, ale ako sa hovorí...AK NIE JE DEŇ TVOJ PRIATEĽ, JE TVOJ UČITEĽ. 

ZbinovaJana.jpg