ČSOB predstavila svoju hypotéku online

Čoraz viac platí, že na internete sa už dá vybaviť skutočne všetko, aj hypotéka.

 Ak niekto býva na vidieku či v malom meste, zrejme nemá bankovú pobočku za rohom. Slovensko je vidiecka krajina a dokazuje to aj štatistika, kde až skoro polovica Slovákov žije v malých obciach do päťtisíc obyvateľov, píše portál pravda.sk.

Najvýhodnejšie úroky

  Jedinou možnosťou ako sa dnes dostať k vlastnému bývaniu je zobrať si hypotéku. Až štyria z desiatich Slovákov sú nespokojní s kvalitou aktuálneho bývania a na trhu sú dnes najlacnejšie hypotéky histórii. Predpokladá sa, že výhodnejšie úroky ako v súčasnosti už nebudú. Hypotéka je vážny záväzok na dlhé roky a je ju treba vybaviť osobne. Cestovať do najbližšieho väčšieho mesta a obchádzať kamenné pobočky v snahe nájsť tú najlepšiu ponuku nie je pre každého.

Riešením je internet

 Na trhu je novinka, ktorá už dlhšie úspešne funguje na západných trhoch a prináša klientovi viaceré výhody. ČSOB, ako prvá predstavila svoju hypotéku online.

 V prvom rade je online hypotéka praktická a pohodlná, pretože si ju človek môže doma v pokoji „prejsť“. Na vyplnenie žiadosti má toľko času, koľko potrebuje. Ďalšou výhodou je, že dokument si môže uložiť v počítači, overiť si prípadné nejasnosti a opätovne sa k nemu vrátiť. Okrem toho, ponúka aj ďalšie výhody, ako možnosť predčasných a bezplatných splátok alebo uhradenie celého úveru, telefonická konzultácia s pracovníkom banky a žiadne poplatky za spracovanie úveru. Ak žiadosť podpíše elektronicky, odošle ju a do dvadsiatich štyroch hodín môže byť hypotéka schválená.

 Čoraz viac tak platí, že na internete sa už dá vybaviť skutočne všetko - aj hypotéka.