Hľadajte riešenia, ako sa mať lepšie

Robte to, čo milujete a Váš život bude „šťastný oddych“, píše regionálna riaditeľka Salve Viola Hundáková.

Nedávno som sa zastavila v jednom malom obchodíku, kde pracuje moja známa. Chvíľku sme sa rozprávali o živote. Pýtala sa ma, ako sa mám a kedy odchádzam do zahraničia, kde žijem pár mesiacov v roku, aby som si udržala zdravie. Odpovedala som jej, že sa mám fajn, ale, že ešte musím veľa spraviť na svojom biznise a na ostatných mojich záľubách. A ona mi hovorí: „Vy stále robíte – veď si už trocha oddýchnite!“ A ja na to: „Gabi, veď toto je vlastne môj život, toto sú moje záľuby – veď ja tvorím a oddychujem celý život!“

A vtedy mi to došlo. To, prečo mi ľudia hovoria: „Len si oddýchni, Viva.“ Áno, môj život je „oddych“, lebo to, čo robím, mám rada a neberiem to ako prácu, je to môj život.

A tak „oddychujem, učím sa a tvorím stále, či som v zahraničí alebo na Slovensku.

Dnes viem, že každý by mal mať na výber. A aj ,keď sa mu niečo prihodí alebo sa mu nedarí, nemal by sa ľutovať, ale mal by nájsť svoju vnútornú vyrovnanosť a motiváciu. A svoj štýl života a biznisu by mal začať po novom a mal by stále hľadať, ako to bude lepšie v jeho živote.

Každý úspešný človek ukáže svoju silu, ak sa nenechá ovládať inými ľuďmi a okolnosťami, ktoré ho v živote stretnú a kráča dopredu so vztýčenou hlavou, a tak si vytvorí svoju vlastnú definíciu úspechu a svoje šťastie.

Všetko má svoje hranice a úspešný človek si musí stavať svoje hranice.

Veľakrát sa ľudia pýtajú, ako je možné, že niektorí ľudia dokážu byť šťastní a úspešní, aj napriek životným zmenám, ktoré sa im prihodia a odkiaľ berú silu ísť stále dopredu,rozdávajú energiu a vytvárajú nové skvelé návyky?

Všetko má vždy najmenej dve riešenia, a ak chceš mať úspech, musíš ich hľadať! Mušíš robiť všetko potrebné k tomu,aby si žil šťastný a nádherný život.

Ale hlavne:

Miluj to,čo robíš a celý Tvoj život bude „jeden krásny oddych“.

Ak sa chcete stať súčasťo u tímu Violy Hundákovej, kliknite SEM