Každý má na výber

Dnešná doba je plná informácií, nárokov, požiadaviek, očakávaní a .príležitostí. Pýtate sa, ako sa rozhodnúť, čo je pre vás lepšie? Odpoveď vám dá regionálny riaditeľ Salve Ivan Lihotský.

Ako si vybrať medzi tým, čo vyzerá lákavo a tým, čo vyzerá ako náročná práca? Ani jedno ani druhé vám nemusí zaručiť úspech a spokojnosť.

Každý má na výber, čomu sa bude v živote venovať, ako si zariadi svoj život, ktorou cestou pôjde, aby sa mu splnilo v živote to, čo je preňho dôležité.

Som v Salve už 20-ty rok

Je to dosť nemoderné, zotrvávať tak dlho v jednej firme. Nepreskakovať medzi ponukami ako akrobat v cirkuse cez horiace obruče. Som v Salve nie preto, že som nenašiel dvere kadiaľ sa odchádza. Alebo, že by som si nevšimol, že aj inde rastie sladké ovocie možného úspechu.

Ivan Lihotský: Budujeme seba, budujeme našu firmu, budujeme svoju budúcnosť.Ivan Lihotský: Budujeme seba, budujeme našu firmu, budujeme svoju budúcnosť.

Moje dôvody sú prosté

Mám rád ľudí, ktorí sú tu so mnou a neutekám pred zodpovednosťou. Mám tu svojich priateľov, ľudí na ktorých mi záleží a ich sny a ciele sú aj mojimi snami a cieľmi. Systém poradenstva a pomoci našim klientom, unikátne produkty a riešenia, ktoré im prinášame do ich rodín, nemajú na slovenskom finančnom trhu obdobu. Pre nás a našich klientov je dobré len to najlepšie.

Netvrdím, že sme dokonalí, ale stále na sebe pracujeme, vzdelávame sa, preskakujeme hranice , ktoré nás obmedzujú. Stávame sa lepšími, pripravenejšími a neustále postupujeme vpred.

Budujeme seba, budujeme našu firmu, budujeme svoju budúcnosť.

Ak sa chcete stať členom jeho tímu, kliknite SEM