Konečne spoločnosť, do ktorej som chcela patriť

Mojím snom je byť skvelým a uznávaným Salve tímlídrom, píše v blogu odborníčka Salve Mária Polančíková...

 

Môj profesijný život sa od školských čias vyvíja v rôznych etapách: od majiteľky Maloobchodnej predajne, cez majiteľku Agentúry dočasného zamestnávania až po prácu vo financiách. Najviac mi ale prirástlo k srdcu poradenstvo. Začínalo to prácou v personálnej agentúre a popri nej, poradenstvo v oblasti financií, v ktorých pracujem už od roku 2004. Pracovala som aj ako poisťovací agent, klientský bankár a vo finančných maklérskych spoločnostiach.

Prečo práve Salve

Dopočula som sa v tom čase veľa pozitívnych správ z môjho okolia o pánovi Petrovi Krištofovičovi a jeho skupine Salve. A potom, stretnutie a pohovor s Ľudkom Olejárom mi potvrdilo to, že Salve bude pre mňa to pravé. Moje prvé dojmy boli, že „Waaau konečne spoločnosť, do ktorej chcem patriť aj ja.“ Zaujal ma Akcionársky model, Kariérny rast, Benefity a iné výhody, ktoré môžem využívať. Ale v prvom rade, že cez portfólio Salve viem pomôcť a poradiť každému klientovi bez rozdielu.

Čo sa zmenilo

Veľa, veľmi veľa: Pochopila som, že dovtedy som „IBA“ pracovala. SALVE mi zmenilo môj POSTOJ k životu, k problémom a výzvam, k priateľstvu, k odmietnutiu, k peniazom, kvzdelávaniu.

Ale, hlavne chcem všetkých známych aj neznámych osloviť a pozrieť si náš symbol-znak SALVE, podľa ktorého sa riadim aj ja a naša spoločnosť. Písmená „S“ reprezentujú: „Sila, Súdržnosť, Sloboda, Slušnosť, Skúsenosť, Svetovosť, Stabilita, Serióznosť, Sebaistota, Solventnosť, Spoľahlivosť, Samostatnosť, Starostlivosť o našich klientov a spolupracovníkov.“

Moje nové skúsenosti a znalosti, ktoré využívam teraz pri mojej práci s klientmi čerpám hlavne z pravidelných motivačných seminárov, Tímových stretnutí a od skúsených kolegov.

Mojím poslaním bolo, je aj bude neustále pomáhať ľuďom v ich rôznych životných situáciách a vďaka spoločnosti Salve verím, že sa mi to bude dariť aj naďalej.

Zmeniť svoj život od základov je extrémne dôležité a môže to dosiahnuť každý z nás, ale záleží len od nás, aký je náš sen. Mojím snom je byť skvelým a uznávaným Salve Tímlídrom, ktorého spokojnosť a starostlivosť o klientov je hlavnou prioritou.

 

Mária Polančíková

Foto M.Polančíková.jpg