Ľudia majú právo mať sa lepšie. Svet má pre nich veľa príležitostí

Prestaň hazardovať so svojimi príležitosťami – je najvyšší čas opustiť svoju komfortnú zónu a tvoriť svoj lepší život, píše regionálna riaditeľka Salve Emília Bajzíková.

Kým prišla pravá príležitosť - Salve život, teda moje poslanie, privyrábala som si k invalidnému dôchodku, kde sa dalo. Z dôchodku sa totiž vyžiť nedalo. Ani dnes sa nedá. A ani v budúcnosti sa nebude dať.

Pomaličky prichádzajú sviatky jari „Veľká noc“, tomu predchádza jarné upratovanie a výzdoba našich príbytkov aj maľovanými kraslicami. Aj ja som si už upratala a vyzdobila. Pri tom ma zabolelo srdce zo spomienky na tie ťažké časy.

Privyrábala som si k invalidnému dôchodku maľovaním a predávaním vajíčok. Zo začiatku som bola schopná namaľovať za celý deň iba 10 vajíčok, lebo moje zranené, ubolené telo ma po krátkom čase sústredenia na rovnakú činnosť spôsobilo odmietalo poslúchať. Roztriasli sa mi ruky, tŕplo mi v krku, bolela ma hlava. Potrebovala som si medzi maľovaním často ľahnúť, ale nevzdávala som sa. Keď som totiž  kraslice pred obchodom predala, mohla som kúpiť potraviny pre rodinu.

Kraslice sa predávali stále lepšie a lepšie. Dokonca som našla pravidelných odberateľov.

Regionálna riaditeľka Salve Emília Bajzíková začínala maľovaním kraslíc.Regionálna riaditeľka Salve Emília Bajzíková začínala maľovaním kraslíc.

Ďakujem za všetky formy uznania

Raz som išla domov šťastná, že som zase všetko predala a v poštovej schránke som našla lístok s nápisom: „Prestaň zarábať na čierno, lebo ťa udám a zoberú ti dôchodok!“ Vtedy som sa roztriasla a rozplakala som sa.

Dnes vďaka tomu, čo všetko som sa naučila v Salve Univerzite, reagujem takto: „Závisť si musíš zaslúžiť, je to najvyššia forma uznania, preto som vďačná za všetky prejavy uznania.“

Ľudia túžia po lepšom živote a majú právo mať sa lepšie. Svet je plný príležitostí, preto je potrebné hľadať činnosť, aktivitu ktorá ich bude baviť, dokážu v tom vyniknúť a peniaze budú následkom. Prídu.

Daj si šancu

Tomáš Baťa povedal:

„Každý človek má k dispozícii také množstvo kapitálu, aké si jeho inteligencia, energia a  tvrdá práca zasluhujú.“

Ak si ešte nenašiel, v čom by si mohol byť výnimočný, seminár Petra Krištofoviča  Power Day, ti môže pomôcť. Prestaň hazardovať so svojimi príležitosťami – je najvyšší čas opustiť svoju komfortnú zónu a tvoriť svoj lepší život. Svet sa mení. A Ty?

Daj si šancu spoznať funkčný podnikateľský systém, vyskúšaj Salve tréningový program. Bez vyskúšania nevieš vyhodnotiť, či si mohol uspieť.

Priatelia, želám vám nádherné sviatky jari, príjemné upratovanie nielen v príbytkoch ale aj vo svojich myšlienkach.

Ak sa chcete stať členom tímu regionálnej riaditeľky Emílie Bajzíkovej, kliknite SEM