Ľudia majú právo na svojich vkladoch zarábať. Teraz majú skutočnú šancu

Dlhopisy sú výborné pre každého, kto ma chuť naozaj začať zarábať na svojich úsporách, píše regionálny manažér Salve Daniel Hundák.

 Arca Capital je slovenská firma, ktorá úspešne podniká už 20 rokov vo viacerých európskych štátoch. Pôsobí v oblasti kúpy, predaja a výstavby nehnuteľností, výroby, kúpy a predaja zelenej energie, obchodovania s komoditami, či v podpore malého a stredného podnikania. Kupuje zaujímavé podniky, projekty, dodáva kapitál a reštrukturalizuje ich – následný pohyb podnikania alebo predaja vedie k spokojnosti zákazníkov a maximalizácii zisku.

Stačí tisíc eur

 Dlhopisy sú výborné pre každého, kto ma chuť naozaj začať zarábať na svojich úsporách. Stačí investovať tisíc eur. Pre mňa je dlhopis, vydávaný práve spoločnosťou Arca Capital, niečo ako najlepší termínovaný vklad na trhu. Môj hrubý výnos je päť percent a keby som potreboval financie súrne naspäť, v zákone je uvedené, že obchodník s cennými papiermi sa zaväzuje vyvinúť maximálnu snahu na odpredaj cenného papiera a Salve Investments o.c.p, cez ktorého realizujeme predaj týchto dlhopisov, to naozaj aj robí. Preto som si dovolil prirovnať ich k najlepšiemu termínovanému vkladu na trhu.

Cieľom je skutočný zisk

 Ľudia radi zarábajú na svojich vkladoch, potvrdila to aj predošlá emisia dlhopisov, po ktorej sa len tak „zaprášilo“. Správne ukladanie peňazí vždy prinieslo nové peniaze.

 Ľudia si často kladú otázku, či je to bezpečné a či spoločnosť neskrachuje? Arca Capital je akciová spoločnosť a v majetku ma skoro miliardu eur. Emisie dlhopisov sa vydávajú na projekty, ktoré sa zameriavajú na skutočný zisk. Robí sa to tak, že spoločnosti sú renomované a tím odborníkov najprv zisťuje skutočnosti, vypočítava dopredu zisk – ak sú tieto skutočnosti dopredu známe, potom môže projekt fungovať.

 Investuje sa aj do projektov malého a stredného podnikania, aby bola zaručená rýchla likvidita – možnosť rýchlo sa dostať k peniazom.

Správne rozhodnutie

  Arca Capital ponúka dlhopisy pod dohľadom Národnej banky Slovenska a poskytuje ich cez obchodníka s cennými papiermi, ktorý má od nej povolenie. Dlhopisy reálne ponúkajú sprostredkovatelia so skúškami centrálnej banky, ktoré sa získavajú na štyri roky a každý sprostredkovateľ musí mať čistý register trestov.

 Pre mňa je to maximálne bezpečný a výborný nástroj na zarábanie peňazí, ako aj na to, naučiť sa investovať. Všetkým želám čistú myseľ pri investovaní a len tie správne rozhodnutia.