Mám svoju vysnívanú prácu

Špecialistka Helena Dubovcová so svojím príbehom ako sa dostala k Salve a ako jej zmenilo život...

Písal sa r. 1996. Vrátila som sa z liečenia, predo mnou ešte 6 mesiacov pracovnej neschopnosti a v ruke prázdna peňaženka. Doma ma už čakala moja natešená rodinka - manžel so synmi -  6 a 8 ročným a každý z nás mal svoje predstavy o tom, ako sa bude uberať náš život.

Potrebovala som zmenu

Deti chceli mamu, koláče, úlohy.. Manžel chcel ďalší príjem do rodiny no a ja som nevedela, kde získať novú a lepšie platenú prácu ako doteraz. Jediná 100 % istota bola, že sa nevrátim do pôvodnej práce. Zvažovala som aj podnikanie, no môj zdravotný stav ma odrádzal.

Potom to prišlo: kamarátka zavolala, že má pre mňa niečo, kde si viem zarobiť aj počas PN, nech prídem na stretnutie s jej manažérkou. Okamžite som šla a spoznala som Violu Hundákovú, regionálnu riaditeľku Salve.

Moje osudové stretnutie

Viola ma dostala svojou sebaistotou aj otázkami. „Čo chceš, akú prácu hľadáš?“ Po mojich doterajších skúsenostiach v zamestnaní ma prekvapil jej záujem o mňa, a tak som jej povedala úprimne, že chcem prácu, ktorá ma bude baviť, bude čistá, (rozumej čisté peniaze, žiadne podvody), aby som mala čas aj na rodinu a deti a hlavne, aby mi môj príjem stačil na výdavky.

A Viva?

- Chceš prácu aby Ťa bavila? Garantujem ti, že keď pomôžeš ľuďom a oni ti za to poďakujú – budeš tú prácu milovať

- Chceš čas pre deti, aby si bola pri nich, keď ťa potrebujú? To ti viem zaručiť, lebo v našej firme si Ty ten šéf, ktorý si určuje čas na prácu aj na priority...

- Chceš viac peňazí? Mám pre teba dobrú správu– lebo keď dodržíš systém a budeš sa držať úspešných, zarobíš oveľa viac ako doteraz, lebo Ty si určuješ svoj príjem.

- Hľadáš čo je za tým? Musíš zabudnúť na výhovorky aj na prekážky ....

Áno, znelo to príliš dobre a hlavne neuveriteľne v danej dobe, preto som opatrne navrhla, že na mesiac - dva skúsim. A som tu dodnes...

Salve je životný štýl

S odstupom času môžem povedať, že to bolo osudové rozhodnutie, ktoré zmenilo môj život.

Vždy som mala veľa priateľov, kolegov, spolužiakov – ale v SALVE – to je iné – to je životný štýl. Stretneš kolegov z iných regiónov a ich záujem je skutočný, ak potrebuješ pomoc, dostaneš ju.  Dostávaš návody, ako môžeš lepšie žiť, lepšie pracovať a zarábať. Dostávaš benefity, dovolenky. Máš slobodu – rozhodnúť sa, ako naložíš so svojím časom, kam dnes pôjdeš... Zažili sme spolu veľa.

Dnes som hrdá, že patrím k Salve , že sa podieľam na napĺňaní myšlienky vybudovať bohatstvo pre rodiny a vďaka tomu sa stávam lepším človekom.

Moja rodina pozná Salve a všetci vedia, že ja som svoju vysnívanú prácu našla.

helena dubovcova.jpg