Najväčšia pridaná hodnota Salve, je vzdelávanie

Keď som v roku 2001, prišiel po prvýkrát do Salve, zažil som pre mňa nový typ vzdelávania, píše regionálny riaditeľ Salve Vladimír Kozový.

Kým som nepoznal Salve som častokrát, skoro až denne pozeral televízne noviny. Tam je vždy väčšina správ negatívna. Keď som už pracoval v Salve, zhruba po 4 mesiacoch som počul majoritného akcionára Salve Petra Krištofoviča rozprávať na meetingu. Na moje počudovanie všetky správy boli naopak pozitívne a podané na základe logiky aj emócie. Počul som takzvané power vety:

1.) Všetka sila je v tebe!

2.) Dokážeš všetko čo chceš!

3.) Úspešný človek číta knihy.

4.) Ľudia neplánujú zlyhanie, ale zlyhávajú pri plánovaní.

5.) Všímavosť posilňuje, nevšímavosť oslabuje

6.) Nepraj si, aby to bolo ľahšie, praj si, aby si bol lepší.

Salve má jedinečný vzdelávací systém. / Foto: pixabay.comSalve má jedinečný vzdelávací systém. / Foto: pixabay.com

7.) Ži svoje sny, lebo to sa dá. Buď chceš alebo nechceš, ostatné sú kecy.

8.) Čím viac ľuďom pomôžeš, tým viac pomôžeš sebe

9.) Sen lídra musí byť veľký, ako dáždnik, aby sa pod neho zmestili sny ľudí, ktorých vedie.

10.) Mojou prácou nie je byť dobrý na ľudí, mojou prácou je urobiť ich lepšími.

Ja som uveril

A ja som tým vetám uveril. A začal som ich študovať. A následne uplatňovať v praxi. A pri čítaní kníh som natrafil na ďalšie a ďalšie. A práve tieto vety zmenili život nielen mne a mojej rodine, ale aj mnohým mojím klientom aj spolupracovníkom. Dnes sa nerozprávame o tom, ako veci nefungujú, ale, ako sa dajú vylepšiť. 

Viem, že pre väčšinu ľudí sú tieto power vety neuveriteľné a neuchopiteľné, pretože v našom vzdelávacom systéme sa neučia.

Pridaj sa k Salve

Preto sa príď pozrieť do Salve a sám sa presvedč a zmeň svoj život. Je krásne byť slobodný. Nielen finančne, ale aj svojim myslením. Vzdelanie je to, čo vám vie zmeniť a vylepšiť váš život.

Ešte krajšie je žiť s pocitom, že ste niečo dokázali, že ste pomohli ľuďom okolo vás, a že to, čo ste sa naučili, učíte teraz svoje deti, svojich klientov, kamarátov, blízkych.

Ak sa chcete aj vy stať súčasťou Salve, kliknite SEM.