Napíš si svoj cieľ. A choď za ním!

Každý človek má v živote svoje poslanie. Mojím dnešným poslaním je pomáhať ďalším ľuďom k plneniu ich snov a cieľov, pomáhať im a koučovať ich, píše vo svojom blogu regionálny riaditeľ Salve Vladimír Kozový.

Je zaujímavé, že každé dieťa vie snívať. Počas pätnástich rokov, ktoré venujem práci s ľuďmi sledujem, že dospelí zmenšujú všetky svoje sny do veľkosti svojej peňaženky. Jeden zo zákonov úspechu hovorí, že keď si napíšete na papier svoje sny a ciele, následne k nim spíšete konkrétne kroky, ako to urobíte, tak vo vesmíre sa všetko spojí, aby sa Váš sen splnil.

Prečo nie je teplo na Severnom póle

 Veľmi dôležitú úlohu v tom zohráva prostredie. Darmo by ste prišli na Severný pól a hovorili by ste si, že je Vám teplo. Veľmi rýchlo by ste prišli na to, že to tak nie je. Prostredie je silnejšie. Vždy Vás ovplyvní. Ja som mal vo svojich začiatkoch v spoločnosti Salve obrovské šťastie. Spoznal som spoločnosť, v ktorej sa o snoch nielenže hovorilo, ale ponúkala aj konkrétne návody a kouč.

Chcem pomáhať plniť sny iným

 Moju prvú knihu cieľov a takisto môjho prvého kouča som mal v mojich dvadsiatich ôsmich rokoch. Nasledujúcich pätnásť rokov sa mi splnilo niekoľko stoviek mojich snov a cieľov z kategórií: rodina, zdravie, peniaze, sebarozvoj a kariéra. Každý človek má v živote svoje poslanie. Mojím dnešným poslaním je pomáhať ďalším ľuďom k plneniu ich snov a cieľov, pomáhať im a koučovať ich.

Život si treba užívať

Život je krásny, treba ho žiť naplno a vychutnávať si každý okamih. Zväčši si svoju víziu. Ži svoj život naplno. Úprimne, čestne, edukatívne, vo veľkom štýle, ale s pokorou. Napíš si svoje sny a ciele a nájdi si kouča, ktorý ti pomôže.