Našla som svoj sen. Prácu, ktorá ma baví

Pomáham rodinám ku krajšiemu bývaniu, zlepšujem rodinný rozpočet, učím ich myslieť na svoju budúcnosť a pomáham im zhodnocovať úspory, píše Sales Manager Salve Andrea Maráková.

V akej profesii som pracovala pred tým ako som spoznala Salve? Jednoznačne sa to vyjadriť nedá. Vystriedala som rôzne zamestnania, od robotníčky vo výrobe, predavačku, upratovačku ale aj zváračku. Vždy som si hľadala prácu na jednu zmenu, aby som mohla tráviť čas so svojimi tromi deťmi a  manželom. Nie vždy sa to však darilo. Keďže som nemala vzdelanie, nemala som veľmi na výber.

Štúdium mi začalo meniť život

Uvedomila som si, že ak to všetko chcem zmeniť, musím zmeniť seba. Preto som začala vo veku 36 rokov znovu chodiť do školy, aby som si doplnila vzdelanie. Mojím snom bolo dokázať niečo viac, ale konkrétne som nevedela v akom obore.

V roku 2007 ma zvolili za predsedu spoločenstva. Táto činnosť ma bavila, lebo som pomáhala vlastníkom šetriť náklady na bývanie.  V tom čase ma prijali na poštu za priehradkového pracovníka. Neskôr som pracovala ako administrátor. Svoju prácu som mala veľmi rada. Páčila sa mi práca so zákazníkmi. Pracovala som na rôznych projektoch, ale postupom času som si uvedomovala, že je táto náročná práca nedocenená. Veľa času som trávila v práci za nízky plat.  

V roku 2009 som spoznala regionálneho riaditeľa Vladimíra Trnku v projekte Poštovej banky. Naučil ma mnoho z bankovníctva a poisťovníctva.

Zmena bola nevyhnutná

Po niekoľkých rokoch pri náhodnom stretnutí mi ponúkol možnosť zmeny, presnejšie vo februári 2015. Nebrala som to vážne, nevenovala som tomu veľkú pozornosť.  Môj život sa však náhle zmenil. Ostala som s deťmi a vnučkou sama. Potrebovala som zabezpečiť rodinu. Na pošte som zarábala 420 eur a z toho sa nedalo utiahnuť domácnosť  a hypotéku na dom. Preto som sa rozhodla nájsť si ďalšiu prácu. Zavolala som Vladimírovi Trnkovi, či ešte platí jeho ponuka. Na druhý deň sme sa stretli a ja som vstúpila do Salve.


Viac dôvodov, prečo sa pridať k Salve, nájdete TU >>>

Namiesto nedocenenej práce dovolenky

V Salve som necelé dva roky. Zažila som so Salve dovolenku vo Vysokých Tatrách aj v Turecku. Po prvýkrát som letela a bola pri mori. Precestovala som viac ako v predchádzajúcich rokoch. Medzi časom som z pošty odišla. Dnes som managerom a budujem tím ľudí, ktorým pomáham plniť si sny. Nasleduje ma aj moja staršia dcéra a mladšia sa pripravuje. Pomáhajú svojim priateľom.

Som vďačná, že som sa stala súčasťou rodiny Salve.Som vďačná, že som sa stala súčasťou rodiny Salve.

Prečo práve Salve?

Salve je spoločnosť skvelých ľudí, odborníkov, špecialistov, od ktorých mám tú česť sa učiť. Pomáham rodinám ku krajšiemu bývaniu, zlepšujem rodinný rozpočet,  učím ich myslieť na svoju budúcnosť a pomáham  zhodnocovať úspory. Našla som svoj sen, našla som prácu, ktorá ma baví. Vzdelávam sa v oblasti financií. Dostávam školenia od najlepších. Mám vynikajúceho kouča a riaditeľa v jednej osobe. Učí ma pracovať na sebe, pracovať s ľuďmi. Salve ma naučilo opäť snívať a plniť si sny. Zmenilo mi pohľad na život. Naučilo ma spoliehať sa na seba, veriť v seba. Prináša mi radosť od spokojného klienta.

Mám ešte veľa snov a cieľov. Mojim pracovným snom je vybudovať veľký tím, aj s mojimi deťmi a otvoriť pobočku.

Už nečakaj ani minútu a zmeň svoj život TU