Naučíme Vás nie len šetriť, ale aj zarábať

Prinášame našim klientom ucelený pohľad na plánovanie rodinných financií cez náš nový Salve audit, píše špecialistka Salve Erika Hadbávna.

Včera som bola zaplatiť faktúru u môjho mobilného operátora. Po minulom rozčarovaní zo správania sa zamestnankyne, som očakávala, že sa to možno upravilo lepším smerom. Bohužiaľ, nebolo to tak. Znovu sa zopakovala situácia z minula, keď mi slečna za stolíkom povýšene oznámila, že ak chcem platiť v hotovosti, ona mi nebude mať vydať. Podotýkam, že sa jednalo o výdavok 1,50 €, čiže nie niečo, čo by jej mohlo ako predajcovi spôsobiť problém s hotovosťou. Po mojej poznámke, že sú predajňa, kde k nim ľudia bežne chodia a platia v hotovosti, to nie je akosi moja starosť, mi oznámila, že veď predsa ja chcem platiť faktúru. Akosi slečne uniklo, že v dnešnej dobe nie sú jediným poskytovateľom mobilných služieb na Slovensku, a ja ako zákazník sa môžem kedykoľvek rozhodnúť prejsť ku konkurencii, aj práve na základe toho, akú pridanú hodnotu mi prináša môj mobilný operátor. Jednou z nich môže byť aj správanie sa personálu k zákazníkom.

Nie je to len o produktoch

Keďže pracujem v rovnakom odvetví – poskytovanie služieb  - uvedomujem si, že dnes je čoraz dôležitejšie odlíšiť sa od ostatných. Finančné sprostredkovanie už nie je iba o predaji rôznych finančných produktov, ale hlavne o tom, aký pocit si zo stretnutia s nami klienti odnesú. Čo im vieme ponúknuť navyše, nakoľko dnes si ponuky finančných inštitúcií vedia veľmi rýchlo pozrieť aj na internete.

Od šetrenia k výnosom

Preto sa teším, že sme dnes priniesli našim klientom ucelený pohľad na plánovanie rodinných financií cez náš nový Salve audit. V prvom rade vysvetľujeme rodinám, akým spôsobom sa majú pozerať na svoje financie . Od základu ako ušetriť na nevyhnutných variabilných výdavkoch ako je elektrina, plyn, voda, dane..., k zabezpečeniu ochrany rodiny a majetku, cez zníženie dlhov a ku konsolidácii úverov, k vytvoreniu fondu prvej pomoci – rýchlo dostupných peňazí pri výdavkoch typu, že im odíde práčka, televízor, až k vrcholu pyramídy a to je investovanie voľných prostriedkov s cieľom lepšieho zhodnotenia a získania zaujímavého výnosu.

Vytvárame priateľstvá

Som rada, že naši klienti oceňujú túto službu čoraz viac, pretože zistili, že získavajú komplexný pohľad na svoje rodinné financie a dokážu s nimi lepšie nakladať. Vytvárame si tak nielen dobré obchodné vzťahy, ale pri niektorých prípadoch sa z nás stávajú skoro „rodinní“ priatelia.

Ak potrebujete zlepšiť svoju finančnú situáciu, kliknite SEM

Erika Hadbávna

Patrí medzi investičných expertov Salve a venuje sa aj životnému poisteniu.

Viac od autora →