Naučte sa milovať reformy a splňte si svoje sny

Príležitosti v živote prichádzajú viackrát. Niektoré dokážeme využiť,  niektoré len zaregistrujeme a o niektorých nám v živote nezostane žiadna stopa, pretože sme ich neboli schopní rozpoznať, píše regionálny riaditeľ Salve Vladimír Trnka.

 

Za využité príležitosti v živote ďakujeme šťastiu, bohu, kamarátom a zriedkakedy aj sami sebe. Myslím si, že my sami priťahujeme príležitosti našou aktivitou.

V poslednom čase stretávam stále viac ľudí hlavne z radov študentov, ktorých aktivita mierne povedané je na bode nula. Je to veľká výzva pre nás starších, aby sme ich motivovali k akcii.

Jedna príležitosť už bola

V rokoch 2004 až 2006 prišla dôchodková reforma, ktorú niektorí ľudia zaregistrovali a nezúčastnili sa jej, pretože neverili v jej úžitok. Potom boli tí, ktorí sa do nej zapojili, ako klienti a zaujímavé čiastky sa im hromadia mimo štátom spravovanej stratovej inštitúcie dodnes. Nakoniec boli aj takí, ktorí sa aktívne podieľali na pomoci budúcim klientom vybrať si optimálnu spoločnosť pre svoje budúce dôchodky. Samozrejme tí dostali za túto prácu zaslúženú odmenu. Po skončení reformy konštatovali, že to bola výborná obchodná príležitosť. Týka sa to aj nás, ľudí v Salve.

A prišla ďalšia...

Následne sme v našej spoločnosti pripravili novú reformu. Tentokrát v oblasti zdravotného poistenia. So skúsenosťami z predošlého obdobia sme ako spoločnosť obstáli na trhu fantasticky, aj keď sme konštatovali fakt, že je veľká škoda, že netrvala ešte o niečo dlhšie.

Využite príležitosti, ktoré prinášajú reformy. / Foto:pixabay.comVyužite príležitosti, ktoré prinášajú reformy. / Foto:pixabay.com

Ako zareagujete na ďalšiu príležitosť?

Onedlho spustíme novú reformu. Niektorí ľudia na Slovensku zachytia, že sa niečo deje, ale nezúčastnia sa jej. Niektorí budú spokojnými klientmi. Niektorí budú aktívni v pomoci ľuďom okolo seba, urobiť správny krok a dostanú opäť zaslúženú veľmi zaujímavú odmenu. Niektorí si dokonca splnia svoje veľké sny.

Mám rád reformy

Mám rád reformy, pretože je to vždy príležitosť na to, aby človek vyrástol odborne, manažérsky, finančne a urobil si vo svojom okolí viac priateľov.

Ďakujem za možnosť, že sa jej môžem v zdraví aktívne zúčastniť. Viem, že ľudia okolo mňa znova vyrastú a ja budem môcť byť pri nich a zdieľať ich úspech spoločne.

Ak chcete využiť ďalšiu príležitosť aj vy, kliknite SEM