Návod na úspech v podnikaní, v troch jednoduchých bodoch

Keď už sú viditeľné úspechy vo vašom podnikaní, často počuť vetu od ľudí – vy ste mali šťastie, píše regionálny riaditeľ Salve Vladimír Kozový.

Podľa môjho názoru, šťastie praje pripraveným. Ak by som vám mal prezradiť jednoduchý návod, na úspech v podnikaní, boli by to tieto 3 body:

1.) Najskôr sa potrebujete pripraviť na úspech, a teda tvrdo pracovať pod dohľadom najskúsenejšieho trénera, kouča, lídra.

2.) Ak už máte odmakaných 10-tisíc hodín, prešli ste testom, máte potrebné zručnosti a stávate sa majstrom vo svojom obore. Ďalej sa potrebujete naučiť a vybudovať veľmi silný emočný kvocient. Vybudovať v sebe, akýsi cit -  vedieť sa rozhodovať správne, vedieť jednať s ľuďmi, predvídať a reagovať na rôzne situácie, na rôznych ľudí, zvládať problémy a vytyčovať si neustále svoju misiu, pre seba, svoje okolie, firmu, svet.

3.) Ak máte správne ciele a úprimný motív pomôcť iným, pritiahnete k sebe ľudí, ktorí zdieľajú podobné hodnoty a očakávajú vedenie pod vašim dohľadom. V tejto etape sa trénerom a koučom stávate vy. Ľudia okolo vás sú ochotní podvoliť sa vašim radám a návodom, na základe  prirodzeného rešpektu, prameniaceho, z vašich výsledkov, hodnôt a tým, akým si ste sa stali človekom. Vami zvolená misia, sa začne napĺňať.

Aká je vaša misia ? Už máte svojho trénera, kouča, lídra?

Ak hľadáte svojho trénera staňte sa členom tímu Vladimíra Kozového TU