Po roku som bol manažér a ďalej rastiem

Ľudia vo vedení Salve inovujú, investujú do ľudí a do rozvoja spoločnosti a s odhodlaním kráčajú za jasným cieľom a víziou, píše Branch Manager Salve Juraj Svrček.

Po skončení Stavebnej fakulty, som do roku 2014 pracoval v stavebnej spoločnosti, kde som za 8- ročné pôsobenie prešiel všetkými manažérskymi pozíciami. Práca ma veľmi bavila, aj keď bola časovo náročná a veľmi zodpovedná, dala mi do života veľa skúseností. Ešte aj dnes mám príjemný pocit, keď prechádzam okolo zrealizovaných projektov, ktoré slúžia a ešte dlho budú slúžiť spoločnosti.

Kríza ma nezlomila

Vždy som ale sníval o tom, že budem mať vlastnú firmu, mať svoje podnikanie, byť sám sebe šéfom, pánom svojho času a svojich rozhodnutí. Moje sny o podnikaní sa však začali rozplývať po kríze v stavebníctve a podnikaní vôbec, ktorej výsledkom bolo rozhodnutie majiteľa o prepustení všetkých zamestnancov, čiže aj mňa. Už dávno som pochopil, že ako zamestnanec nerozhodujem o výške svojho príjmu a ani o dĺžke zamestnania, čo sa mi aj potvrdilo.

Školil ma americký expert

V roku 2012 ma oslovil regionálny riaditeľ Miroslav Kykloš s ponukou, zúčastniť sa seminára v Žiline pod vedením investičného a marketingového špecialistu z USA, Billa Pieniasa. Vďaka tejto skúsenosti som sa rozhodol spolupracovať s Mirom a so spoločnosťou Salve.

Školil ma americký exper Bill Pienias. / Foto: internetŠkolil ma americký exper Bill Pienias. / Foto: internet

Bolo neskutočné sledovať a počúvať ľudí vo vedení spoločnosti, ktorí doslova nevnímajú a  ignorujú podnikateľskú a ekonomickú krízu naokolo, ale naopak, inovujú a investujú do ľudí a do rozvoja spoločnosti a s odhodlaním kráčajú za jasným cieľom a víziou.

Každým dňom rastiem

Po roku spolupráce som dosiahol manažérsku pozíciu a od roku 2014 so Salve spolupodnikám. Vďaka Salve sa mi splnil sen o podnikaní, využívam svoj čas podľa seba a rozhodujem o výške svojho príjmu, vďaka množstvu príležitostí, ktoré mi spolupráca so Salve prináša. Mám možnosť neustáleho vzdelávania a získavania vedomostí  od ľudí s dlhoročnými skúsenosťami, čo ma posúva vpred.

V najbližšom období by som sa rád zúčastnil medzinárodnej dovolenky na Srí Lanke a stretol sa s najlepšími spolupracovníkmi  z piatich krajín, v ktorých Salve pôsobí.

Ak sa chceš aj ty stať súčasťou Salve, klikni SEM