Pochopila som, čo je v živote dôležité. Tak som si povedala STOP!

Kvôli práci nevídala svoje deti prichádzať a odchádzať zo školy, nemala čas na priateľov a koníčky. Rozhodla sa opustiť uponáhľaný život a zmeniť prácu. Dnes rovnakú šancu ponúka ona sama so slovami: „Poď robiť prácu, kde, okrem toho, že si zarobíš peniaze, nájdeš aj viac času pre seba, svoju rodinu a priateľov, píše manažérka Salve Ľubica Hrušková.

Mám štyri dcéry, zaťov a troch vnúčikov. Som na nich hrdá, pretože ma veľa naučili a ukázali mi nový pohľad na svet. Snažím sa im venovať čo najviac svojho voľného času, ale nebolo to tak vždy.

Uponáhľaný život

 Kvôli práci sme s manželom boli veľmi zaneprázdnení a naše deti sme veľakrát nevideli prichádzať a odchádzať zo školy domov. Žili sme uponáhľaný život a môj manžel na tento spôsob života doplatil zdravím a neskôr aj životom. Ja som svoj spôsob života prehodnotila a keď sa mi naskytla príležitosť zmeniť zamestnanie, povedala som si, že to vyskúšam.  Nevedela som do čoho idem, ale hovorila som si, že horšie to už byť nemôže. A nebolo, práve naopak.

Viac času

 V Salve pracujem sedem rokov a čím dlhšie som tu, tým viac vo mne rastie presvedčenie, že som urobila správne rozhodnutie. Mám rada ľudí a práca s nimi ma vždy zaujímala. Napĺňa ma pocit, že pre ľudí hľadám vhodné riešenia v ich rodinných financiách. Prácu a čas si organizujem sama. Dovoľuje mi to tak vyčleniť si viac času nielen pre svoju rodinu, ale aj pre priateľov a svoje koníčky.

Držíme spolu

 V Žiline sme sa v Salve stretli rôzne typy ľudí, ale sme výborná partia, ktorá sa navzájom rešpektuje a vážime si jeden druhého. Vieme spoločné zabojovať o pracovné ciele, ale aj sa spoločne zabávať. 

Šanca na zmenu

 Svojim rozhodnutím som získala najmä čas. A to si cením najviac, pretože čas sa nedá vrátiť späť. Rozhodla som sa opustiť zamestnanie a pustiť sa do neznáma. Rovnakú šancu dnes ponúkam aj ja ďalším ľuďom, so slovami: „Poď robiť prácu, kde okrem toho, že si zarobíš peniaze, nájdeš aj viac času pre seba a svoju rodinu, svojich priateľov. Možno si zachrániš  zdravie,  možno vzťahy. Veď v konečnom dôsledku, čo je v živote najdôležitejšie?