Pomáham ľuďom žiť lepší život

Život sa mení stále rýchlejšie - prispôsobíte sa, predvídate, ste pripravený alebo idete z kola von, zostávate bez príjmu a možnosti zabezpečenia, píše Branch Manager Gabriela Jurečková.

Pre mňa je veľmi dôležitá finančná nezávislosť, sloboda, vďaka ktorej môžem dnes plniť sny mojím dcéram, i popri materskej dovolenke.

Istota – zamestnávateľ?

Veľa rodín a jednotlivcov sa dostáva do situácie keď ich jediná istota - zamestnávateľ sklame zo dňa na deň. Jednoducho nie je. Je smutné, že sú ľudia ochotní byť 30 - 40 rokov zamestnaní, závislí a plnia sny niekomu inému. Neuvedomujú si, že predávajú svoju pracovnú silu, nadšenie, odbornosť a najmä svoj čas.

Príležitostí je veľa, len ich treba využiť

Každý deň vidím, aké dôležité je byť pripravený, na rôzne životné situácie, na dôchodok, na chorobu - vždy to znamená mať finančnú rezervu, nebyť odkázaný na niekoho iného. A príležitostí je všade okolo nás dosť, len ich treba vidieť. Samozrejme, znamená to neustále pracovať na sebe, učiť sa, zvyšovať svoju cenu, prekonať pocity ako sebaľútosť, únava, lenivosť, odpustiť si hodiny strávené pri televízii. Dnešná doba je neúprosná. Život sa mení stále rýchlejšie - prispôsobíte sa, predvídate, ste pripravený alebo idete z kola von, zostávate bez príjmu a možnosti zabezpečenia.

V Salve pomáham ľuďom žiť lepší život. / Foto: pixabay.comV Salve pomáham ľuďom žiť lepší život. / Foto: pixabay.com

Naši klienti sú pripravení

Našťastie naši "salve klienti" vedia, že pri dobre nastavenej poistke, ochránia nielen svoj majetok, zdravie ale aj peniaze pred exekútorom. Pri investovaní im stačí už 1000 eur, a každý rok dostávajú vyplatený úrok, o ktorom sa im v banke môže len snívať. A už od 20 eur mesačne vedia deťom pripraviť finančnú rezervu na štart do života alebo štúdium.

Som rada, že patrím do rodiny "Salve" a môžem ľudom pomáhať žiť lepší život, nielen pri riešení úveru, investovaní ale aj dôchodku. Zdieľať s nimi radosti ale aj starosti každodenného života. Zúročiť roky praxe a ukázať deťom aj iný model ako zamestnanec.

Ak sa chcete aj vy pridať k Salve, kliknite SEM