Pomáhame zorientovať sa, ušetriť a zarobiť

Poď do Salve Univerzity spoznať svoje hodnoty, zistiť, kto si a čo naozaj chceš, vyzýva v najnovšom blogu regionálna riaditeľka Salve Emília Bajzíková. 

Jednou z príležitostí, ktorú ti život ponúka je Salve vzdelávanie (PK Academy), zábava (dovolenky, lokálne akcie... ) a v neposlednom rade zarábanie, čo spôsobuje finančnú slobodu a splnenie snov.

Môj úžasný Salve život je vidieť aj na facebooku. Nedávno mi prišiel pozdrav od skvelej ženy, ktorej som pred časom ukázala príležitosť, verila som jej viac, ako ona sebe, že to dokáže. Chcela som jej pomôcť zmeniť život k lepšiemu... No nedokázala zmobilizovať všetky svoje sily a dostatočne dlho vytrvať pri prekonávaní všetkých prekážok a výziev, ktoré vtedy stáli v ceste za lepším, krajším a plnohodnotnejším životom. Citujem: „škoda len, že som nevyužila príležitosť, ktorú si mi ukázala“.

Salve sa špecializuje na reformy, vždy keď sa deje veľká zmena, pomáhame ľuďom zorientovať sa , ušetriť a zarobiť. Aj teraz stojíme na prahu ďalšej reformy, preto ak si dostal príležitosť, využi ju ! Poď do Salve Univerzity spoznať svoje hodnoty, zistiť kto si a čo naozaj chceš.

Dôveruj nám, pomôžeme Ti.

Ak sa chcete stať členom tímu Emílie Bajzíkovej, kliknite SEMs