Pošlite to ďalej. Dnes a práve teraz!

Vždy som chcela byť finančne slobodná a naučiť to aj iných ľudí. Mne sa to podarilo a ostatným môžem iba odporučiť. Pošlite to ďalej, je to nádherná príležitosť v 21. storočí, píše regionálna riaditeľka Salve Viola Hundáková.

 Život sme dostali darom. Práve preto si rada spomínam  na prednášku, úžasného 90- ročného spíkra, ktorú som mala možnosť zažiť pred pár rokmi. Dodnes mi znie v ušiach ako hovoril: „Aj náš mozog potrebuje potravu, aj keď si ju nepýta tak, ako náš žalúdok“. Preto čítaj, vzdelávaj sa a dávaj dennodenne „potravu“ Tvojmu mozgu. „Aj Tvoje telo potrebuje správne žiť a byť zdravé“ – a tak cvičme, vzdelávajme sa a neustále na sebe pracujme, aby sme sa zaradili medzi najlepších...“

Kariéra, príležitosť, firma

 Život plynie veľmi rýchlo – deň za dňom, preto každý deň tvorme a pozerajme do budúcna, kde stoja naše nové firmy, kde sú naši úspešní lídri a kde majú slobodný a nádherný život. „Rob dnes a rob teraz...!!!“ Je mi jasné, že niekto to môže brať iba ako frázu, ale ľudia sa skutočne nedožívajú 150 rokov. Tak je potrebné tvoriť, robiť a žiť...práve TERAZ!!!

 Ak nová kariéra v Salve, tak teraz! Ak nová príležitosť pre šikovných ľudí, tak teraz! Ak nová a Tvoja firma, tak teraz!

Bohatí vs. chudobní

 Prečo sú niektorí ľudia bohatí a niektorí chudobní? Vždy som chcela vedieť, ako fungujú peniaze bohatých ľudí. Prečo sú ľudia na pravej strane „cashflow kvadrantu“ podľa slávneho biznis kouča Roberta Kyiosakiho bohatí a ako sa tam vôbec dostali?

 Aj ja som vždy chcela byť finančne slobodná a naučiť to iných ľudí. Je skvelé, že „Salve Príležitosť“ mi to splnila.

 Už celé roky tvorím, myslím a denne plánujem na papieri. Aj dnes mám rozpracované nové firmy, kde veľa ľudí zoberie ako aj ja „druhú šancu“ a vytvorí si nové firmy, kde pomôže šikovným ľuďom, aby sa tiež pokúsili zo svojho života urobiť „Majstrovské dielo.“

Iba pre Teba                                                           

 „Pošli to ďalej“ je film o mladíkovi, ktorý chce zachrániť svet tým, že má skvelú myšlienku – pomôcť trom ľuďom, aby mali lepší život - oni znova pomôcť ďalším trom ľuďom, aby mali lepší život! To nebol iba nádherný film, ale je to aj mojim poslaním, aby sa šikovní ľudia mali lepšie a svet bol iný!

 Pošli to ďalej. Presne to je posolstvo Salve. A nádherná príležitosť 21. storočia – a je len a len pre Teba.