Predaj sám seba a vybuduj skvelý tím

Pristupujme k ľuďom vždy podľa toho, kým by sa mohli stať. A nielen podľa toho, kým sú dnes, píše regionálna riaditeľka Salve Viola Hundáková.

Písal sa rok 2010, a pretože som bola po ťažkej operácii veľa som rozmýšľala o tom, čo bude s mojou firmou, s ľuďmi, ktorých som celé roky hľadala ,koučovala, učila, viedla a pomáhala im pri vytváraní ich firmy a ich lepšieho života...

Po roku riešenia môjho zdravia – som sa vrátila a moji manažéri a ich ľudia boli ešte lepší a silnejší. Naozaj!

Odvtedy je nielen môj biznis mojou veľkou záľubou, ale aj moje zdravie. A tak sa sedem ďalších rokov sa učím, vzdelávam a koučujem mojich ľudí iným spôsobom, ktorý stále vylepšujem.

Teším sa, že mám tú česť viesť tých najlepších ľudí a že sa nám darí spoločne prekonávať všetky úskalia podnikania, že sa nám darí rásť a plniť si nové a nové ciele.

Vyrábajte správne peniaze

Štatistika hovorí, že až 90 % ľudí sa nenaučí do dôchodku vyrábať „správne“ peniaze. Niektorí iba preto, že sa o to pokúšajú manuálne, napríklad iba predajom produktu. A to aj vtedy, keď sú veľmi bohatí mysľou a vedomosťami.

Budujte

Na to, aby sme boli bohatí nielen mysľou a vedomosťami, ale aj peniazmi je potrebné sa naučiť „predať sám seba“.a vybudovať veľký tím skvelých manažérov a lídrov.

Ak človek chce vybudovať veľký tím – veľký biznis-najskôr musí vybudovať sám seba. Dnes sa svet veľmi zmenil a všetko je pre veľa ľudí náročné. Nie každému sa chce ísť v biznise od začiatku a budovať seba a zároveň učiť a budovať ľudí. Veľa ľudí chce všetko ihneď – pozíciu, peniaze, úspech, aj byť lídrom.

„Takto to nefunguje!“

Musíš mať vytrvalosť a ísť „Step by Step“. Budovanie tímu je zdĺhavé, náročné na čas, učenie, vzdelávanie ale, výsledok stojí za to!

A preto, tu je pár mojich pravidiel.

- Nauč sa denne budovať seba.

- Nauč sa byť výborným manažérom.

- Každý deň buď ako otvorená kniha, aby si mohol prijímať všetko nové.

- Do podnikania patrí energia a úsmev, nie závisť. Pozeraj na svoju firmu-hľadaj nových ľudí, uč sa a buduj.

- Nauč sa byť podnikateľ, ktorý denne robí na raste svojej firmy.

- Buď výborný tréner a kouč.

- Denne buduj seba, aby si bol skvelý a čestný líder a pre ostatných inšpirácia.

Cesta nie je jednoduchá

Budovanie manažérov a lídrov je náročné, ale ak vieš, že deň má 12 hodín,720 minút a 43200 sekúnd – a Ty sa ich naučíš správne využiť na to, aby Ti priniesli radosť, úspech, uznanie, peniaze – tak vyhráš v živote to najkrajšie:

„Tvoj skvelý a nádherný život..“