Radosť je kľúč k vrcholovým výkonom

Líder v distribučnej sieti, neustále hľadá a buduje ďalších lídrov, píše regionálny riaditeľ Salve Vladimír Kozový.

Pred pár dňami sme slávnostne otvárali nové Salve Business Centrum v Ružomberku (pozrite si foto z otvorenia TU). Teraz sa vrátim o tri roky naspäť.

AHA efekty

Keď som bol pred troma rokmi, v jednej z najväčších distribučných sietí v USA vo firme WFG, zažil som viacero „AHA“ efektov. A jedným z nich bolo, keď som bol doma v Beverly Hills u jedného z TOP lídrov spoločnosti. Spolu s mojimi kolegami, sme mali možnosť nahliadnuť, aj do jeho pracovného dňa.

Líder buduje lídrov

Dodnes si pamätám, ako mi Dan, tak sa volal, povedal: „Líder v distribučnej sieti, neustále hľadá a buduje ďalších lídrov. Tento zákon pracuje na základe zákona príčiny a dôsledku. Líder musí snívať vo veľkom - pre seba, pre svoj tím a pre svojich klientov. Najskôr obklopíte vašich ľudí, ľuďmi. Potom naučíte ostatných, ako vyberať nových kandidátov a ako školiť. Ak ich to naučíte, systém za Vás vyberie aj nových lídrov, ktorí následne otvoria svoje outlety- pobočky.“

Salve biznis bude pracovať pre vás. / Foto: pixabay.comSalve biznis bude pracovať pre vás. / Foto: pixabay.com

Salve biznis bude pracovať pre vás

Dôkazom toho sú za posledné tri roky, už štyri otvorené pobočky - Trenčín, Púchov, Bratislava a teraz Ružomberok. Každý jeden región, má svojho šikovného lídra, resp. líderku.

Veľmi sa teším na ďalšiu etapu, v našom podnikaní v roku 2017. Tou bude naučiť lídrov, aby Salve Biznis systém pracoval pre nich. Aby mali ešte viac radosti, na svojich pobočkách.

Radosť je totižto kľúčovým faktorom vrcholových výkonov.

Ak sa aj vy chcete stať súčasťou Salve, kliknite SEM.