Rast, zábava a zárobok. Na toto v podnikaní verím

Osobný rast podnikateľa je dôležitý pre jeho neustály nadhľad. Ľudia v riadiacich pozíciách musia rozoznať biele od čierneho, rozmar svojich spolupracovníkov od nevedomosti, píše regionálny riaditeľ Salve Vladimír Kozový.

 Rast, zábava a zárobok. Toto sú tri veličiny, na ktoré verím v podnikaní. Pätnásť rokov podnikám a vidím, aké dôležité je pre spolupracovníka, aby dosiahol úspech. Neustále sa preto sústredím na to, aby sám spolupracovník v rámci inšpirácie a dobrého pocitu cítil všetky tieto tri veličiny. Tak, ako huby potrebujú vlhko a teplo, tak spolupodnikateľ, ktorý chce dosiahnuť veľký úspech, potrebuje rast, zábavu a zárobok.

 Osobný rast podnikateľa je dôležitý pre jeho neustály nadhľad. Ľudia v riadiacich pozíciách musia rozoznať biele od čierneho, rozmar svojich spolupracovníkov od nevedomosti. Ale takisto je v podnikateľskom prostredí veľmi dôležitá zábava. Jednoducho, daného podnikateľa musí práca aj baviť, dávať mu zmysel a napĺňať ho. Zárobok musí byť odmenou za vynaložený čas a energiu, ktorú vložil do podnikania.

 Každé podnikanie musí mať svoj zmysel a svoje poslanie. Mojím poslaním je vychovávať podnikateľov v prostredí rastu, zábavy a zárobku. Tak, aby naši klienti dostali kvalitnú službu, čiže produkt podľa štandardov, šitý na ich mieru.