Rob prácu, ktorú robíš... s láskou!

Musíme dávať, aby sme dostali. A ja žijem krásny život, píše regionálna riaditeľka Salve Viola Hundáková...

Raz som videla speváka Michaela Jacksona, ako nakrúcal svoj „CLIP“ – nádherná pesnička... a bola som z toho nadšená....na tom „CLIPe“ prešiel každý detail – znova a znova –tvoril a vylepšoval – nádhera – tam bolo vidieť, ako miluje svoje pesničky, svoje „CLIPy“ a zároveň svoj biznis - rozmýšľa a zdokonaľuje. Každý detail... jednoducho, úžasné!

 Aj ja mám rada svoj biznis a robím ho s láskou – snažím sa zdokonaľovať detaily, pomáhať a dávať.....a preto žijem svoj krásny život. Život, ktorý dáva ľuďom mnoho šancí.

Sloboda, voľnosť, rozhodnutie

 Napríklad, ja som sa narodila pod šťastnou hviezdou. Teraz si určite poviete, „jasné, preto má úspech a krásny život“. Nie, Nie!  Všetko, čo som v živote dosiahla, som si musela zaslúžiť, vytrénovať a urobiť. Cesta k cieľu je kľukatá – a naozaj to nebolo vždy jednoduché – každý týždeň, každý deň, pracovať so svojimi  tímami, ktoré boli od Košíc po Bratislavu – bolo to náročné, ale nádherné. Áno, bola v tom sloboda, voľnosť, ale aj rozhodnutie, tým pádom splnené sny. Každý z nás má predsa šancu, tú správnu šancu, zobrať do svojich rúk. Poznáte to: musíte dávať, aby ste dostali...

Moja skutočná rodina

 Za 20 rokov v SALVE som veľa dávala, ale aj veľa získala - nielen krásne dovolenky, vedomosti, peniaze a splnené sny – ale... najmä vzťahy s úžasnými ľuďmi, ako sú lídri v Salve, moji výborní  riaditelia a lídri v mojom Salve. Získala som, nielen vzájomnú dôveru, ale aj ich skvelé priateľstvá, čo si nadovšetko cením. Veľa ľudí si teraz povie, že predsa nemôže toľko času venovať biznisu. Aj preto sme urobili rodinný biznis v Salve - moje deti - skvelí lídri a moja rodina - výnimoční a inšpiratívni!

Veľký problém, veľký dar

 Ak riešiš veľký problém, dostávaš veľký dar. Ak vznikne problém, veľa ľudí ho nevie riešiť. Ja som sa v Salve - vďaka výnimočnému lídrovi Petrovi Krištofovičovi – naučila práve takéto výzvy riešiť správne. Stalo sa to v roku 2010, musela som na operáciu a hlasivky...zostali ticho. Problém, veľký problém. A tak som musela riešiť svoje zdravie.

 S mojim partnerom sme si kúpili apartmán pri nádhernom mori - aby som si v zimných mesiacoch mohla utužovať zdravie pri mori. Vďaka SALVE, rodine a sebe samej žijem krásny život: naďalej tvorím a zdokonaľujem detaily. Robím biznis, vzdelávam sa, učím sa a pomáham...a teším sa z každého nového dňa. Jednoducho, dostala som veľký dar. Vďaka „Salve“ je život nádherný...

hundakovaviola_b.jpg