Salve ma naučilo byť lepším človekom

Pochopil som, že Salve nie je len práca, ale životný štýl a je pre mňa ten pravý, píše sales manažér Salve Tomáš Tatay.

Mojim dávnym snom bolo nájsť príležitosť, ako si vytvoriť pasívny príjem, byť slobodný, nezávislý, ale zároveň sa vzdelávať, byť úspešný, ale aj prospešný. Túžil som do budúcna zabezpečiť seba a svoju rodinu. Jednoducho môcť a nemusieť. Proste žiť život tak, aby som po sebe niečo významné zanechal.

V roku 2006 popri pôsobení na Základnej škole a učení telocviku v nej, som si otvoril živnosť v oblasti team buildingu, neskôr v oblasti realít.

Byť lepší

Prelomové obdobie však prišlo až v lete 2010 v podobe Salve. Bola to pre mňa veľká výzva. Nové informácie, semináre, školenia, produkty, systém, akým sa v spoločnosti napredovalo... Všetko ma to neskutočne chytilo. A už neopustilo.

Salve vďačím za veľa. Nielen, že mi ponúkla možnosť orientovať sa vo svete financií, životných istôt a investícií, ale ma naučila byť lepším človekom. Lebo krédom našej spoločnosti je „pomáhať ľuďom“, a to ma posúva vpred.

Pomoc je prvoradá

Salve mi umožnilo plniť si svoje sny. Stále mám možnosť získavať nové odborné informácie, byť pri zdroji, ale rastiem aj po osobnostnej stránke. Pochopil som, že takáto práca mi dáva zmysel. V teréne spoznávam rôznych klientov. Niektorí sú opatrní po predchádzajúcich negatívnych skúsenostiach s maklérskymi spoločnosťami. Ale viac je takých, ktorí sa mi otvoria a s dôverou mi poskytnú informácie, v čom by potrebovali pomôcť sa zorientovať.

Sales manažéra Tomáša Tataya Salve naučilo byť lepším. / Foto: archív SalveSales manažéra Tomáša Tataya Salve naučilo byť lepším. / Foto: archív Salve

Naučil som sa trpezlivo načúvať, byť vytrvalý. Som tu preto, aby som svoje znalosti zúročil. Veľa rodín a jednotlivcov sa dostáva do situácie, keď potrebujú radu. Ako získať výhodný úver, kde si požičať na byt, ako si zabezpečiť dôstojnú starobu, ale aj kam investovať ušetrené peniaze, a ako sa dostať z nevýhodných pôžičiek. Hreje ma pri srdci, keď môžem pomôcť a klienti sú spokojní. Pokojne spávam, lebo som im ponúkol niečo, čo skutočne potrebujú a zároveň som za túto službu adekvátne ohodnotený.

Čerpám skúsenosti od najlepších

Pochopil som, že toto nie je len práca, ale životný štýl a je pre mňa ten pravý. Veľa cestujem, spoznávam nových ľudí, čerpám skúsenosti a znalosti od úspešných, ktorí v danom odbore dosiahli významné výsledky. Obrovským vzorom je pre mňa asi najväčší podnikateľ všetkých čias Tomáš Baťa a jeho nevlastný brat Ján Antonín Baťa. Najlepší motivátor a kouč je náš majoritný akcionár a zakladateľ spoločnosti Salve. Peter Krištofovič. Som vďačný, že som dostal túto šancu a verím, že aj ja raz budem patriť k týmto vizionárom.

Ak chceš aj ty zažiť takúto zmenu skús Salve. Klikni sem