Salve mi dalo skvelú prácu, poctivé peniaze a úžasné zážitky

Za dva roky som si stihla upratať rodinné financie a zarobiť si poctivým spôsobom peniaze, o ktorých som mohla v minulosti iba snívať, píše manažérka Salve Dagmar Lukáčová.

Onedlho to budú dva roky, čo som sa rozhodla opustiť po 25 rokoch „normálnu prácu“. Doteraz som toto rozhodnutie neoľutovala.

Za tento čas som si dokázala „upratať“ naše rodinné financie a zarobiť si slušným a hlavne poctivým spôsobom peniaze o akých som v minulosti mohla len snívať. Navyše mali okrem dane z pridanej hodnoty ešte jednu veľkú pridanú hodnotu, a to tú, že som pomohla svojim klientom.  Mnohí z nich sa stali aj mojimi priateľmi a niektorí aj spolupracovníkmi.

Dagmar Lukáčová svoje rozhodnutie opustiť normálnu prácu neľutuje.Dagmar Lukáčová svoje rozhodnutie opustiť normálnu prácu neľutuje.

Zároveň som sa so Salve dostala na miesta, kde by som ako bežný zamestnanec cestovala len prstom po mape. Aj tento príspevok píšem plná dojmov po návrate zo Srí Lanky. Tam som sa zúčastnila spolu s top riaditeľmi a top obchodníkmi na medzinárodnej dovolenke a konferencii Salve krajín. Po týždňovom nasávaní informácií a neformálnych rozhovoroch s tými najlepšími, som sa opäť viac dozvedela, viac vecí pochopila a zistila ako prácu v Salve robiť, prípadne nerobiť.

V budúcnosti by som sa rada zúčastňovala na  medzinárodných dovolenkách so Salve spoločne s ľuďmi z môjho tímu a bola príkladom nielen pre nich.

Kto by sa chcel odo mňa dozvedieť viac, rada sa s ním porozprávam na ďalšej spoločnej Salve dovolenke.

Ak sa chcete aj vy zúčastniť dovolenky so Salve, pridajte sa k nám TU.