Salve nás učí vnímať zmeny pozitívne. Ako príležitosti

Salve nerieši „ja na to nemám, ja to nezvládnem, som príliš starý, som príliš mladý, mám zdravotné obmedzenia,“ ale učí, inšpiruje, ukazuje cestu, dáva návody, píše Branch Manager Ľubica Hrušková.

Som dievča z dediny a som z generácie ktorá svoje detstvo prežila vonku, medzi kamarátmi, pri spoločných hrách, na lúke, pri rieke, v lese. Pamätáte si ešte na úlohu z výtvarnej výchovy: nakresli, ako bude vyzerať svet v roku 2000? Myslím, že v niektorých oblastiach skutočnosť predbehla našu fantáziu.

Naučme sa spracovávať zmeny

V poslednom období vnímam okolo seba ľudí, ktorí len veľmi ťažko spracovávajú tieto rýchle zmeny, dokonca mladí ľudia majú s tým veľký problém. Toto je v mnohých prípadoch dôvodom rozbitia vzťahov, rozbitia psychiky, rozbitia vnútorného sveta človeka. O týchto dôsledkoch, by sa dalo rozprávať, diskutovať, polemizovať nekonečné hodiny. To, ale nie je mojim dnešným zámerom.

Prekonávame svoje hranice

Rozmýšľala som, prečo ja vnímam svet okolo seba inak, z iného uhla pohľadu a prečo mám tú odvahu týmto ľuďom aj v tejto oblasti poradiť. Musím priznať, že veľkú zásluhu na tom má Salve. Ľudia ktorí ho vedú, ľudia s ktorými spolupracujem. Táto firma nás učí vnímať zmeny pozitívne, ako príležitosti. Nerieši „ja na to nemám, ja to nezvládnem, som príliš starý, som príliš mladý, mám zdravotné obmedzenia atď. “, ale učí, inšpiruje, ukazuje cestu, dáva návody. Koľkí z nás mali problém vystúpiť a povedať niečo pred väčším publikom? Koľkí mali problém verejne povedať svoj názor na vec, zo strachu z odmietnutia? A teraz sú príkladom vo svojich komunitách. Tu sme sa naučili, ako prekonávať svoje hranice, ako neriešiť svoje pády a neúspechy, že ťažkosti, sklamania sú súčasťou života a vďaka ním dozrievame a rastieme.

Vybuduj človeka

Nie, táto firma nie je len o číslach, výkonoch a pracovnom nasadení. Myslím si, a som o tom presvedčená, že za úspechom tejto firmy, je to známe Baťovské  „vybuduj človeka a on ti vybuduje firmu“. Preto som rada súčasťou tohto spoločenstva a som na to hrdá.

Ak sa aj vy chcete stať súčasťou Salve, kliknite sem