Salve prináša múdrosť, skúsenosti a extra príjem

Vďaka Salve som dostal možnosť vybudovať si ďalší príjem, píše reprezentant Salve Matej Noskovič.

Predtým, ako som nastúpil do Salve pracoval som u rôznych zamestnávateľov na rôznych pracovných pozíciách. Momentálne pracujem siedmym rokom v Sociálnej poisťovni, ústredie v Bratislave. Mojím cieľom od školských čias je získavať vedomosti, či už to bolo čítaním kníh, manuálov, brožúr a prospektov, alebo praktickou formou - typu práci na stavbe, rekonštrukcii bytového jadra alebo montáž sadrokartónových a iných priečok. Plánom a najväčším snom sa postupom času stala rodina a starostlivosť o ňu.

Prvý kontakt so spoločnosťou Salve som mal ešte v roku 2014 na odporučenie pani Jany Huckovej, obchodnej partnerky poisťovne Generali Slovensko, a. s.. A to stretnutie bolo s pánom Tomášom Tatayom z tímu regionálnej riaditeľky Emílie Bajzíkovej. Myšlienky a vzory úspešných ľudí, ktorý pracujú v spoločnosti Salve, mi boli blízke, preto som sa chcel dozvedieť viac, a tak som v jari 2014 prvýkrát vstúpil do spoločnosti. Mojím prvotným cieľom v tom období bolo usporiadať si rodinné financie, nakoľko boli vo veľmi zlom stave. Keďže môj fokus bolo sústrediť sa na rodinu, zabudol som sústrediť sa na vlastný rozvoj, preto som bol po uplynutí skúšobnej doby vyradený.

Druhým impulzom pre vstup do Salve bolo stretnutie s Andreou Marákovou, ako novou kolegyňou, na pôde môjho terajšieho zamestnávateľa, ktorej odhodlanie a skúsenosti ma priviedli k presvedčeniu, že život je naozaj o príležitostiach, a ak sa ich človek nechopí, tak stratí oveľa viac. Z toho dôvodu som znova v septembri 2016 odštartoval súčasnú kariéru v spoločnosti Salve.

Vďaka Salve a hlavne vďake mojej field trénerke Andree Marákovej som poznal, aká je cesta úspešného človeka. Dostal som možnosť vybudovať si ďalší príjem, a to som aj dosiahol. Salve mi prináša múdrosť a skúsenosti ľudí, či už pre moju prácu v Salve alebo do súkromného života, a naučilo ma zmeniť pohľad na svet, na naše Slovensko. Už to nie je svet plný negatívnych zmien, ktoré neviem ovplyvniť, ale je to svet plný zmien, ktoré je potrebné akceptovať a reagovať na ne.

Ako som už v úvode naznačil, mojím najväčším snom je rodina a starostlivosť o ňu. V tomto sne sa pre mňa skrýva pozemok, rodinný dom, prekrásna záhrada, rodinné výlety a dovolenky, ako aj láska a šťastie. Môj cieľ zostáva nezmenený a v duchu majoritného akcionára spoločnosti Salve Petra Krištofoviča to zhrniem do skratky „K.S.U.A.R.“, čo znamená „konštantne sa učiť a rásť“.

Ak sa chcete aj vy pridať k Salve, kliknite sem