Sebanaplňujúce proroctvo

„Konal som tak, aby sa môj cieľ stal skutočnosťou.“ V Salve sa to podarilo regionálnemu riaditeľovi Vladimírovi Kozovému...

 

Raz by som sa chcel mať lepšie. Mať na to, aby deti mohli ísť na lepšie školy, aby sme mohli ísť na krajšie dovolenky, aby sme sa zbavili hypotéky. Keby tak náhodou priplávala zlatá rybka...

Zlatá rybka neexistuje

 Ale v každej knihe o úspechu je napísané, že zlatá rybka nepripláva a dokonca, že ani náhoda neexistuje, preto sa mi vždy veľmi páčila stratégia: “Sebanaplňujúce” proroctvo. To znamená, že v čase kedy som ešte neveril vlastným schopnostiam, pochyboval som aj o tom, že si svoje ciele dokážem plniť. Práve vtedy som si vysníval svoj cieľ, neustále som si ho opakoval a konal tak, aby sa môj cieľ stal skutočnosťou. Keďže čiastkové úspechy som v SALVE mal už za sebou.  Mojim ďalším veľkým cieľom bolo pomáhať aspoň 50 spolupracovníkom s ktorými sa raz budeme spoločne zabávať, rásť a plniť si svoje ciele.

Vytvoríme si vlastné SALVENSKO

 Veď je známe, že prostredie v ktorom žijeme ovplyvní naše informácie, myslenie, konanie a aj naše výsledky nielen v biznise, ale aj v našich rodinách. Každý z nás začínal SALVE biznis popri zamestnaní. Ja som bol výpravca a moji spolupracovníci boli napr.: študentka, ekonómka, podnikateľ, manažér, pracovníčka na exekútorskom úrade, predajca stavebnej sporiteľne, predajca hypoték v banke, docenti fakúlt VŠ, predajca v poisťovni, dispečeri, ľudia, ktorí kedysi pracovali v zahraničí,. ... Kde to celé začalo ? Sebanaplňujúce proroctvo. Ľudia častokrát preceňujú to, čo môžu dosiahnuť z krátkodobého hľadiska a podceňujú, čo môžu dosiahnuť z dlhodobého hľadiska.

Odhodlajte sa spraviť krok vpred

 Stačia 3 roky tvojho intenzívneho rastu, správnych informácii, výborného kouča a tvojho odhodlania a prídu aj lepšie výsledky. Ak sa chceš mať trocha lepšie alebo rovno veľmi dobre, rád ťa budem koučovať, stačí, ak mi napíšeš, zavoláš.

Technika sebanaplňujúceho proroctva naozaj funguje. Dnes pomáham pri koučovaní viac, ako stovke spolupracovníkov a len za posledný rok sme boli spolu v Alpách, Dubaji a v našich Vysokých Tatrách. Pridaj sa k nám :)

Vladimír Kozový

Regionálny riaditeľ Salve

kozovy.jpg