Staňte sa inšpiráciou pre svoje okolie

Každý náš spolupracovník, na základe vzdelávania, ktoré dostáva, sa stáva nielen stále lepším odborníkom na financie, ale aj lepším podnikateľom, manželom, priateľom, rodičom, človekom, píše regionálny riaditeľ Salve Vladimír Kozový.

Minulý mesiac som mal stretnutie so svojimi spolupracovníkmi. Rozprávali sme sa o našich klientoch, ktorým sme pomohli, cez naše sporiace päťročné produkty s 5,5 percentným úrokom. Rozprávali sme sa, ako sme našim klientom pomohli pri ušetrených splátkach pri hypotéke, a takto sme pokračovali ďalšími konkrétnymi príkladmi naozajstnej a skutočnej pomoci našim klientom. Všetci sme odchádzali s dobrým pocitom, že máme radosť, ak robíme našich klientov bohatších. Nie len naoko - ako marketing, ale ako fakt.

Na konci stretnutia však vždy prízvukujem, aby sme hľadali aj  klientov, ktorí majú ambíciu získať vzdelanie, ktoré umožňuje prostredníctvom nášho remesla byť inšpiráciou pre svoje okolie.

U nás sa stávete lepšími. Lepšími priatelimi, manželmi, otcami...U nás sa stávete lepšími. Lepšími priatelimi, manželmi, otcami...

Buďte s nami lepší

Tvrdím, že vzdelanie je najväčšia pridaná hodnota Salve. Každý náš spolupracovník, na základe vzdelávania, ktoré dostáva, sa stáva nielen stále lepším odborníkom na financie, ale aj lepším podnikateľom, manželom, priateľom, rodičom, človekom.

Áno je to možné, firma Salve a jej lídri sa neučia len finančné produkty, ale ich pridanou hodnotou je vzdelávanie, v podobe sebarozvoja rastu ich osobnosti, ako človeka a lídra, ktorý vie pozitívne ovplyvňovať svoje okolie, byť koučom a byť inšpirujúci, v jednej osobe zároveň.

Ešte medzi nás nepatríte?

Tento článok píšem, pred mojím odletom na Srí Lanku. Už teraz sme sa ale dohodli s mojimi lídrami na pobočkách v Ružomberku, Martine, Púchove, Trenčíne a v Bratislave, že budeme inšpiráciou pre svoje okolie. Našim poslaním je odovzdať všetko, čo naučili nás a možno aj niektorým z vás, ktorý ešte medzi nás nepatríte. Do skorého videnia!

Ak sa chcete stať členom tímu regionálneho riaditeľa Vladimíra Kozového, kliknite SEM