Štyri kroky k Vašej slobode

Žite taký život, aký ste si vysnívali a buďte magnetom pre ostatných správnych ľudí, píše pre Salve.sk regionálna riaditeľka Viola Hundáková.

1. Čas

Pýtate sa, prečo si ľudia myslia, že majú veľa času? Ja sa nad tým veľakrát zamýšľam. Čas je to, čo sa nikdy nevráti, ani sa nepredĺži a ani Vám ho nikto nedaruje viac - „čas je rýchlo plynúci život.“
Nájdite si preto čas na rodinu, deti, vnúčence a partnera.
Nájdite si čas na rozmýšľanie.
Nájdite si čas na vybudovanie Vašej firmy, na Vaše vzdelávanie a sebarozvoj.
Nájdite si čas na vybudovanie skvelého života.
Čas je tu a teraz. Zamyslite sa nad tým. Využite túto chvíľu – je Vaša!

2. Strach – odvaha

Opakom strachu z neznáma, je mať odvahu začať. Správny človek by si mal veriť, mal by vedieť, že dokázať sa dá v živote oveľa viac, ako si myslí. Človek by mal dať strach do zadnej izby a tam ho zatvorit a vyskúšať podnikať. Vyskúšať uspieť naozaj vo Svojom živote.
Veriť si a mať odvahu, vedieť, že práve „ON“ dokáže všetko ,čo je v jeho mysli a v jeho hlave. A možno ešte viac! Verte si a majte odvahu vybudovať pre Vás a Vašu rodinu skvelú firmu,vďaka ktorej si splníte sny!

3. Návyky

Každý človek má nejaké návyky. Niektoré sú výborné – iné menej. Návyky sa dajú naučiť, ale aj odučiť a dajú sa vymeniť za nové. Ak 21 dní opakujete pravidelne rovnakú činnosť – vytvoríte si nový návyk na danú činnosť. Ak chcete mať úspech, nájdite si čas na vytvorenie nových návykov a to takých, ktoré Vám zabezpečia, že z nich budete mať dobrý pocit a prinesú Vám radosť a úspech.

4. Tvoja firma

Pracujte veľa na svojej firme a menej vo svojej firme. Naučte sa pracovať veľa na svojej firme a vytvárať ju pre Váš úspech a skvelé výsledky. Veľa rozmýšľajte, veľa tvorte, učte iných, dávajte návody, kontrolujte a motivujte, pomáhajte a buďte výborný tréner. Naučte sa byť skvelým lídrom. Naučte sa viesť ľudí. Majte výborný charakter a veľa energie a ľudia Vás budú nasledovať.
Majte v sebe nadšenie, oheň a energiu.
Je veľa šikovných ľudí, ktorí môžu mať skvelú firmu. Salve je vzorová firma, ktorá Vám pomáha vytvoriť Vašu firmu, slobodu a Váš reziduálny príjem.

Žite taký život, aký ste si vysnívali a buďte magnetom pre ostatných správnych ľudí!