V roku 2001 som skočil do neznáma. A som tu dodnes

Ako Salve zmenilo život branch manažérovi Salve Miroslavovi Kormaňákovi...

 Už od detstva mi učarovala technika. Ak som dostal nejakú hračku, vždy som musel vedieť, čo sa nachádza aj vo vnútri. Moje rozhodovanie, kam po ZŠ, bolo preto jednoduché: elektrotechnika. Neľutujem, práve naopak. Základy, ktoré som dostal, som vedel využiť neskôr v práci i v súkromnom živote. Keďže som rád navrhoval a tvoril, rozšíril som si svoje vedomosti zo strojárskej oblasti, štúdiom priemyslového inžinierstva.

Prvý kontakt so Salve

V roku 2001, na jeseň mi zrazu volá bývalý spolužiak, že v Žiline o bude zaujímavé školenie. Údajne je to príležitosť ako pomôcť ľuďom okolo i sebe. Nič viac a nič menej. Bol som zvedavý (bol to super spolužiak) a prišiel som. Mal pravdu. O pár mesiacov som absolvoval vstupný seminár v Starej Turej. Bol to skok do neznáma a trvalo mi niekoľko mesiacov, kým som sa spamätal, o čom to asi bude.

Rodinný podnik

V Salve som našiel rodinu, skvelých ľudí, možnosť svojej realizácie. Získal som tu nové zručnosti, naučil som sa lepšie riadiť i plánovať. Prácu v Salve vnímam, nielen ako prvú pomoc vo finančnej oblasti, ale aj ako ucelený proces služby ľuďom, ktorí o to stoja.
 Teším sa na budovanie nových vzťahov, budovanie nových tímov a ďalšie projekty.
Svojej manželke a svojim deťom chcem poďakovať za ich toleranciu i podporu a verím, že spoločnými silami vybudujeme rodinný podnik. Tímu Miroslava Kykloša ďakujem za podporu, pomoc a nekonečnú motiváciu.

Miroslav Kormaňák

branch manažér
 

Kormanak_mini.jpg