Viem, čo chcem a viem, že si môžem splniť, po čom túžim

Dnes už viem, čo chcem, viem, že aj keď som si našla prácu vďaka Salve, vďaka Salve v nej neostanem a že spoločnosť Salve nebudú tie druhé dvierka, ale moja firma, píše pre salve.sk reprezentant senior Tatiana Lukáčová.

Písal sa rok 2011. Bola som študentka vysokej školy a jedného dňa mi zazvonil telefón a ozval sa veľmi milý a energický hlas pani Helenky Dubovcovej, ktorá mi ponúkla príležitosť. Keďže som už od 14-tich rokov pracovala, vždy som hľadala nové príležitosti a bola som otvorená novým možnostiam. Aj keď to bola pre mňa nie veľmi zaujímavá oblasť, pravdupovediac som sa skôr vyhýbala finančným spoločnostiam, predsa len som sympatickému hlasu dala šancu.

Chcela som sama riadiť svoje peniaze

Dnes som v spoločnosti už piaty rok a som šťastná a vďačná, že som súčasťou Salve. Pre mňa Salve nie je finančná spoločnosť, pre mňa je hlavne vzdelaním a druhými dvierkami, ktoré v dnešnej dobe hľadá stále viac a viac ľudí. Prešla som si rôznymi pohovormi, stretla som množstvo ľudí , ktorí sa venujú financiám, ale bohužiaľ nemala som dobré skúsenosti. A práve to ma priviedlo k rozhodnutiu, že sa naučím sama riadiť svoje peniaze a hlavne ja im budem najlepšie rozumieť.

Vo firme som sa toho veľa naučila a teraz som tu, aby som pomohla nielen sebe, ale aj svojej rodine a okoliu. Dnes som na rodičovskej dovolenke a vďaka Salve máme doma nastavené veci, tak ako potrebujeme a hlavne máme rezervu, na ktorú veľa ľudí nemyslí a pritom je taká dôležitá.

Mám 27 rokov, ale môžem o sebe povedať, že viem, kam kráčam, viem, čo v živote chcem, viem, že štát sa o mňa nepostará a rovnako viem, že nechcem byť odkázaná na iných, a to najdôležitejšie, viem, ako si môžem splniť to, po čom túžim. Mám veľa snov a cieľov, veľa som si ich už splnila, no tým najväčším je cestovanie. S manželom si chceme kúpiť karavan a cestovať po Európe.

Práca, ktorú milujem

Salve je pre mňa hlavne vzdelanie, skúsenosti a skvelí ľudia, moja druhá rodina. Ľudia v nej ma podporujú, vždy mi pomôžu, chvália ma aj za maličkosti, čo je neskutočne obohacujúce a vždy vedia usmerniť moje kroky. Vďaka salve som si našla prácu, zlepšila som sa v komunikácii, naučila som sa správne telefonovať a čo je najdôležitejšie, dnes viem, že je to práca, ktorá ma baví, pretože som spoločenský človek, rada pracujem s ľuďmi, rada sa s nimi stretávam a chcem aj im ukázať, ako sa dá žiť lepšie.

Je skvelé, že popri mojej 2 ročnej dcére sa venujem činnostiam, ktoré ma bavia a viem, že majú budúcnosť. Pracujem na niečom svojom, na svojej firme, budujem si vlastné zázemie a tím ľudí, pretože sa chcem mať v živote lepšie a to isté chcem aj pre svoju rodinu a okolie. Dnes už viem, čo chcem, viem, že aj keď som si našla prácu vďaka Salve, vďaka Salve v nej neostanem a že spoločnosť Salve nebudú tie druhé dvierka, ale moja firma.

Píše pre salve.sk reprezentant senior Tatiana Lukáčová.