Vstupenka do dobrej spoločnosti

Sme radi, že náš nový web sa má za koho a za čo postaviť. Sme radi, že vám môžeme predstaviť biznis svet Salve a príležitosť, ktorú ponúka, píše Peter Vavro.

Sme skupina Salve. Práve v tomto roku vstupujeme do 20. výročia svojej existencie.

Patrí sa, aby sme to oslávili, patrí sa, aby sme poďakovali, patrí sa, aby sme jasne deklarovali, že to bude náš rok. Rok Salve, spoločnosti, ktorá založila svoj úspech a výsledky v biznise na pomoci klientom a raste svojich spolupracovníkov.

Dôkazom je 20 rokov skúseností, výsledkov a úspechov. Dôkazom je dôvera a spokojnosť viac ako milióna klientov z piatich štátov, kde pôsobíme. Dôkazom je kariéra a lojalita tisícov našich spolupracovníkov, ktorí si vybudovali vlastné podnikanie s medzinárodným potenciálom.

Ľudí s neobyčajnými životnými príbehmi a produkty s neobyčajnými výsledkami. Vzdelávanie, ktoré stojí a padá výlučne na fungujúcej praxi, a firma, ktorá dokázala urobiť z neznámych ľudí skutočné osobnosti tohto typu biznisu s nadpriemernými príjmami.

Sme radi, že náš nový web sa má preto za koho a zároveň za čo postaviť. Sme radi, že vám môžeme predstaviť biznis svet Salve a príležitosť, ktorú ponúka. Sme radi, že vám môžeme ponúknuť unikátny príbeh spoločnosti, ktorá začala v detskej izbe a dnes pôsobí vo viacerých štátoch Európy. Sme radi, že vás môžeme aj touto cestou pozvať do dobrej spoločnosti. Do spoločnosti Salve.


Peter Vavro

Autor je zástupcom generálneho riaditeľa Salve Group a.s.