Vyskúšala som a splnila si množstvo snov

O svojej ceste v Salve, píše Salve odborníčka Mária  Žilková...

Poznáte to... Ľudia si často hovoria – ešte musím veľa robiť, lebo treba zrekonštruovať bývananie, postaviť dom, dať deťom kvalitné vzdelanie, kúpiť nové auto.

Nemám čas ani peniaze na cestovanie, koníčky a už vôbec nie na užívanie si života. Až budem na dôchodku... si to vynahradím. CHYBA. Ak si človek nenašetrí, na dôchodku akurát tak živorí, alebo je odkázaný na pomoc rodiny. Po revolúcii sľubované Švajčiarsko sa totiž nekoná.

Nič nie je zadarmo

A preto treba žiť každý deň a prispôsobiť tomu veci naokolo (peniaze, rodinu, hobby.....). Ja som vlastne šťastný človek, pretože mne sa tak darí žiť. Možno aj preto, že viem vycítiť šancu a hlavne ju využiť, že som ochotná pre niečo, čomu verím veľa obetovať, že som pracovitá, ochotná stále sa učiť, pomáhať iným... Možno sa to zdá niekomu veľa, ale ak chce človek nadpriemerne žiť,  musí nadpriemerne dávať. A to nie je fráza, ale fakt. Nič nie je zadarmo – to mi stále hovoril môj otec. Tiež treba využiť ponúkanú šancu, možno je to tá naj... šanca, na ktorú človek v živote čaká. Platí totiž na 100% - AK NEVYSKÚŠAŠ, NEVIEŠ. Toto je môj prípad – vyskúšala som.

Šanca sa volá SALVE GROUP, a.s.

Pri predchádzajúcich povolaniach učiteľky a OZ som nevedela, že môže byť zo mňa úspešná podnikateľka, ba čo viac, výborný leader, ktorý dokáže priviesť veľký tím k úspechom. Čoho ste schopní zistíte až vtedy, keď dostanete priestor ukázať čo vo Vás naozaj je. Že som dlhé obdobie pracovala 12 hodín denne? Mala často len 1 víkend za mesiac voľno? No a čo. Keď milujete, čo robíte, nie je čo riešiť (ha, ha, veľmi mi zapasoval slogan z reklamy). A potom, ako sa mi to oplatilo- čítajte ďalej.

SALVE je totiž z môjho pohľadu fabrika na peniaze, vzťahy, vzdelávanie a rast, plnenie si snov, úžasné zážitky. Je to proste firemná kultúra, ktorú zaviedol jej majiteľ Ing. Peter Krištofovič, ktorý je nielen vynikajúci biznismen, ale aj ČLOVEK. A toto je tá šťastná a vynikajúca kombinácia, vďaka ktorej som v SALVE skoro 20 rokov, vďaka ktorej mám ja a moje deti výborný a zaujímavý život, vďaka ktorej som si splnila mmnožstvo snov a stále si plním.

Investícia do lepšej budúcnosti

Aj tieto riadky píšem na slnkom zaliatej pláži pri mori v Egypte. Áno, vlastníme tu nádherný apartmán s veľkou terasou a upevňujeme si zdravie spolu s manželom v čase, keď je na Slovensku zlé počasie. Tomuto sa dá povedať- plnenie si snov. Tiež mi zostal návyk vzdelávať sa a cestovať. V dôchodkovom veku mám na to čas a vďada SALVE aj peniaze. Aj preto sa tešíme z fantastickej fyzickej aj mentálnej kondície, akú nám môžu závidieť aj 40-roční.

VĎAKA SALVE

Mária Žilková