Vzdelávať sa v každom veku je dnes dôležité

V minulosti sa mi stalo, že pani za priehradkou v banke mi predala aj to, čo som nepotrebovala. Dnes sa mi to už vďaka Salve nestáva, píše reprezentant senior Salve Eva Trenčanová.

V Salve som 4 roky. Po vyštudovaní som 25 rokov pracovala v odevnej firme. Práca ma napĺňala, lebo to bola práca s ľuďmi. Po čase, keď som však dosiahla pozíciu majsterky, som si uvedomila, že kariérny postup skončil a nastala u mňa stagnácia. Mala som pocit, že som stále na jednom mieste a nikam sa neposúvam. Finančné ohodnotenie bolo veľmi nízke a mojim cieľom v tej dobe bolo zarábať viac.

Rozhodla som sa, že musím niečo zmeniť. Tak som po 25 rokoch dala výpoveď. Zamestnala som sa v inde, kde pracujem fyzicky, viac zarobím a mám viac času na svoju rodinu a na sebarozvoj.

V tom čase moja dcéra doštudovala a hľadala si zamestnanie. Stretla skvelého človeka, pani Zuzanu Vráblovú, ktorá ma chcela spoznať. A tak sme si pri kávičke porozprávali, čo vlastne robí Salve pre ľudí. A vďaka mojej dcére som sa stala jeho súčasťou. Som rada, že som využila príležitosť. Spoznala som tu skvelých ľudí, ktorí mi pomáhajú plniť si svoje sny.

Teraz si uvedomujem, že v minulosti sa mi stalo, že som prišla do banky a pani za priehradkou mi predala aj to, čo som nepotrebovala. Bolo to tým, že som bola takpovediac finančne negramotná. Dnes sa mi to už nestáva. Som veľmi rada, že vďaka Salve viem, čo chcem, môžem sa vzdelávať, pomáhať ľuďom a budovať si ich dôveru. Vďaka Salve som si splnila svoje sny a uvedomila si, že vzdelávať sa v každom veku je dnes dôležité a cítim to ako pridanú hodnotu. Mojím snom a cieľom je ísť každý rok na dovolenku s rodinou a kúpiť si nové auto. Dnes viem, že vďaka Salve si tento sen môžem splniť.