Z jednej školy vychádzajú nezamestnaní. V tej našej najlepší študenti zarobia 5-tisíc eur

Som veľmi rád, že som prešiel školou, v ktorej je spätá teória s praxou a finančným ohodnotením a kde človek dokáže zarobiť tri- až päťtisíc eur mesačne, píše regionálny manažér Salve František Buranský.

 Takmer štvrťstoročie som strávil v školstve a bolo skvelé vidieť formujúceho sa mladého človeka. Podstatne horší pocit bol ten, že mnohí z nich končili na úradoch práce.

Teória s praxou

 Už sedemnásty rok vzdelávam dospelých ľudí v Salve. Rozdiel je v tom, že nevyučujem len teóriu, ale súbežne aj prax. A to je už úplne iné vzdelávanie. Teraz si do detailov uvedomujem to často proklamované: „teória bez praxe je slepá“. Som veľmi rád, že som sa zo školy, síce končiacej maturitnou skúškou, dostal do školy Salve, v ktorej je od prvého dňa spätá teória s praxou a finančným ohodnotením. Kde inde dokáže študujúci človek mať po polroku zarobených tri- až päťtisíc eur mesačne, ako najlepší „študent“ v SALVE škole?

Bezhraničné šance

 Áno, závisí veľmi na kvalite učiteľa, ale predovšetkým, na prístupe žiaka. Veď je životom overené tvrdenie, že keď je žiak pripravený, dobrý učiteľ sa nájde! Pre učiteľa je skôr deprimujúce, že učiteľ chce viac ako žiak. Neraz zažíva, že áno - nie je áno, a nie - nie je nie! U ľudí často pokrivkávajú základné charakterové a vôľové vlastnosti, nevyhnutné pre podnikanie. No tí, ktorí nimi disponujú, majú v škole Salve bezhraničné šance, nielen čo sa týka územia pôsobenia, dnes okrem Slovenska, v Čechách, na Ukrajine, v Rumunsku a v Rusku, ale aj výšky príjmov a možnosti veľmi rýchleho vybudovania si pasívnych príjmov.

Prešli ňou aj moje deti

 Je to škola podnikateľsky zmýšľajúcich, ale hlavne konajúcich ľudí ochotných pomáhať vo svojom okolí. Veď finančné povedomie je na Slovensku jedno z najnižších v Európe. Som nesmierne rád, že všetky tri moje deti absolvovali školu Salve napriek svojmu neekonomickému vzdelaniu (učiteľka, učiteľka, lekárka) a je krásne pozorovať, ako im to je  vo všetkých oblastiach života prospešné.