Žijeme svoj sen

Budúcnosť nášho podnikania vidím v budovaní a rozširovaní majetku našich klientov, píše zakladateľ a majoritný akcionár skupiny Salve Peter Krištofovič.

Už 20 rokov žijeme svoj sen, už 20 rokov budujeme spoločnosť Salve.

 Ďakujem svojim kolegom a spolupracovníkom za dôveru, nasadenie, odborný rast a podporu mojej vízie, ktorá sa stala našou spoločnou víziou. Že vybudujeme výnimočnú firmu, ktorá pomôže tisícom ľudí v krajinách východnej Európy budovať svoj sen. Sen o vlastnej firme, o podnikaní a o nezávislosti.

  Teraz, keď oslavujeme 20. výročie založenia našej spoločnosti, by človek očakával, že budeme bilancovať. No má a môže vôbec človek vo veku 20 rokov už bilancovať svoj život. Nie! Všetko má predsa ešte len pred sebou, tak ako má naše Salve Group pred sebou svoj sen o nezávislom, sebavedomom a úspešnom (spolu)podnikateľovi.

 Vstupujeme do novej éry, do éry osobného poradenstva ľuďom, vytvárania finančných plánov, šitých na mieru podľa individuálnych požiadaviek a potrieb našich klientov. V tom je obrovská príležitosť na trhu a v tom je prirodzená sila a výhoda našich 20- ročných skúseností a znalostí.

 Budúcnosť nášho podnikania a rastu preto vidím v budovaní a rozširovaní majetku našich klientov. A keďže viem, že sme to dokázali, dokazujeme a budeme to vedieť dokázať, pozerám sa do takejto budúcnosti s obrovským nadšením a odhodlaním.


 Autor je zakladateľ a majoritný akcionár skupiny Salve