Získala som vieru v seba, v svoje schopnosti a istotu

Som hrdá, že ako Branch Manager Salve, môžem ponúknuť príležitosť schopným ľuďom, tak ako som ju kedysi dostala ja, píše Helena Dubovcová.

Keď som odišla zo zamestnania, túžila som po  práci, ktorá ma uživí, bude mať zmysel a bude mi robiť radosť. Chcela som slobodu rozhodnúť, čo a kedy urobím, uznanie za kvalitnú prácu, úctu a vážnosť. 

Podnikám 20 rokov – vhupla som do podnikania po takmer ročnej PN-ke a v snahe mať istotu príjmu som začala robiť naraz  účtovníctvo, aj  predaj tovaru. Áno, v danej dobe som to považovala za dobrý nápad a po lákavom stretnutí s regionálnou riaditeľkou Violou Hundákovou som pridala aj poistenie.

Postupne som si vybrala

Postupne som tieto aktivity vypúšťala lebo som si uvedomila, že najviac ma priťahuje spolupodnikanie so Salve. Mohla som tu byť sama sebou a dostala som aj uznanie a ocenenie za prácu. Bavila ma komunikácia s ľuďmi  -  spôsob ako viedla pani Hundáková náš tím. Ochotná vždy vypočuť a pomôcť, ma utvrdili v správnej voľbe.

Získala som to, čo sa nedá kúpiť

Čo som získala? Niečo čo sa nedá kúpiť – vieru v seba, v svoje schopnosti, istotu . Život prináša  úspech, niekedy prehru. Čo je však dôležité je, že ak si veríš , máš podporu okolia, dokážeš čokoľvek prekonať silou vôle a vstať, ako bájny vták Fénix z popola, oveľa silnejší a skúsenejší.

Helena Dubovcová: Vďaka Salve plním sny sebe aj iným.Helena Dubovcová: Vďaka Salve plním sny sebe aj iným.

Pomáham rásť iným

Som hrdá, že ako Branch Manager Salve, môžem ponúknuť príležitosť schopným ľuďom  – profesný, osobnostný rast,  skvelý kariérny systém, súťaže a dovolenky, tak ako som ju kedysi dostala ja.    Práve dovolenky človeka potešia, a ja som sa v priebehu roka nominovala už na tretiu dovolenku – teraz je to Srí lanka.

Mám veľké sny

Moje sny dnes? Budujem tím ľudí, s ktorými spoločne budeme napĺňať poslanie Salve – vytvárať bohatstvo pre rodiny - lebo sa už niečo skvelé chystá a my budeme pri tom...

Dnes nestačí len dobre zarobiť, ľudia chcú od života viac a ja povediem môj tím k postupu v kariére, k výhram  v súťažiach a k neustálej práci na sebe.

Ak sa chcete aj vy pridať k Salve, kliknite SEM