Zistila som, že Salve eliminuje neúspech

Bolo mi jasné, že ak dodržím systém, úspech sa dostaví, píše Regional Manager Mária Lamparská Rigóová.

Do Spoločnosti Salve som prišla a zaregistrovala sa 2.9.2009. Na stretnutiach a školeniach ma zaujal dvojkrokový systém. Rozhodla som sa, že si si dám pre seba skúšobnú dobu 3 mesiace a spoznám celý systém v Salve.

Počas tejto doby som sa utvrdila, že systém v Salve naozaj eliminuje neúspech. Prišli školenia, prednášky a nakoniec aj skúšky v NBS.

Bolo mi jasné, že ak dodržím systém, úspech sa dostaví.

Kariérne som rástla

Dňa 20.11.2012 som sa stala  SM a  5.12.2012 som postúpila na BM. Pokračovala som ďalej vo vzdelávaní a náborovaní, ktoré sa zatiaľ skončilo  dňa 4.12.2014 na pozícii RM. Bol to môj sen, ktorý sa mi splnila.  Potvrdilo sa staré známe - Koľko úsilia dáš, toľko sa Ti vráti späť.   

Máme podporu

Veľmi ma teší, že v Salve systéme nie je človek sám, ale má podporu lídrov a spolupracovníkov.

 Najväčšiu radosť mi robí pomáhať ľuďom a učiť ich finančnej gramotnosti. Pri refinancovaní úverov, klientom vraciame spať peniaze do  ich peňaženky, nakoľko majú  menšie splátky ,ale aj menšie úroky. Klient v banke nie je sám, ale s podporou odborníka. To mi robí veľkú radosť.

Je o čo bojovať

V tejto oblasti som sa našla a cítim sa ako ryba vo vode. Znovu ma  to naštartovalo k  splneniu  ďalších snov, ako zimné dovolenky so Salve, dovolenky v Turecku a iné spoločne akcie. Teraz práve bojujem o dovolenku so Salve na Sri Lanku.

V živote sa oplatí robiť, čo vás baví

Mojim ďalším snom je duplikovateľnosť a mať v tíme 3 kvalitných BM, ktorí budú učiť ľudí finančnej gramotnosti a systém Salve dodržiavať.

Úspech je cesta a cesta je úspech. So Salve žijem život taký, kde sa cítim veľmi dobre. Môj čas je obmedzený a preto robím tuto prácu, ktorá ma baví a napĺňa  moje predstavy o pomoci ľuďom.

Ak sa chcete aj vy stať členom Salve, kliknite SEM