Život je krásny, ak máte jasno, čo v živote chcete

Život dáva ľuďom veľmi veľa šancí a každý schopný človek má možnosť vybudovať skvelý tím s výnimočnými ľuďmi a môže mať život, ktorý si vysníval, píše regionálna riaditeľka Viola Hundáková.

Návod je jednoduchý:

Rozhodnite sa, čo v živote chcete dosiahnuť – potom si naplánujte, ako to chcete dosiahnuť – a následne to jednoducho UROBTE!

Hovorí sa, že človek SÁM v živote nič nedokáže. Je to pravda alebo nie?

Sú ľudia – rôzni géniovia, fyzici, umelci a iní, ktorí dokázali vytvoriť veľmi veľa výnimočných vecí a každý úplne sám...a sú šťastní..!!

Na druhej strane sú ľudia, ktorí svoj biznis postavili na práci a vzdelávaní iných – na budovaní tímov  – a to im robí obrovskú radosť, prináša šťastie a vytvára skvelú energiu.

..a tak sa pozrime na 5 krokov úspešného budovania biznisu....

1. Budujte tím

Je to tá najlepšia cesta k úspechu. Skvelý tím je šťastie, úsmev, uznanie, dobrý pocit, dovolenky, zážitky a veľa peňazí...

Skvelý tím je veľmi veľa náročnej, ale krásnej práce, keď sa učíte vy a zároveň váš tím. Je to ukazovanie cesty, ako napredovať v biznise, ako byť vzdelanejší, lepší a ako sa stať magnetom a príležitosťou pre iných ľudí.

2. Buďte vždy ferový a budujte vo svojom tíme výborné vzťahy

Toto je jedna z najväčších devíz budovania tímu – buďte fér a vždy dodržte to, čo poviete.

Naučte sa počúvať ľudí a pomôžte im riešiť veci – venujte všímavosť, starostlivosť a motiváciu. Buďte pri budovaní ľudí trpezlivý, vytrvalý a akčný.

3.Vybudujte veľký tím a budete mať úspech

Ak chcete vybudovať veľký tím, denne! pozerajte a hľadajte šikovných ľudí do biznisu – a vtedy určite príde deň, kedy sa vám objaví „Diamant“ a vy budete rozvíjať jeho schopnosti a zrazu budete ako „Víťaz“ dosahovať výnimočné výsledky.

Zadajte si svoje pravidlá v tíme a dodržte ich, učte, vylepšujte, dávajte návody a pochvaly. Pomôžte ľuďom v tíme plniť ich sny a ciele.

Majte jasno v tom, čo chcete a ako to urobíte. Buďte akčný, tvorivý, zodpovedný, povzbudzujte a inšpirujte iných.

4. Robte výborného trénera a kouča

Plánujte si rozhovory s ľuďmi, aby ste im pomohli kráčať po rebríčku kariéry, a aby ste vytvorili svoje skvelé biznisy.

5. Buďte líder a líder vždy dáva svojich ľudí pred seba

Ak dosiahnete s tímom úspech – hovorte “My“ – a s radosťou používajte čarovné slovíčko “ďakujem“.

Život dáva ľuďom veľmi veľa šancí a každý schopný človek má možnosť vybudovať skvelý tím s výnimočnými ľuďmi a môže mať život, ktorý si vysníval...!!!

Salve je skvelá príležitosť na vybudovanie  biznisu  a vytvorenie skvelého života.


Ak sa chcete stať členom tímu regionálnej riaditeľky Violy Hundákovej kliknite SEM.