Život mám vo svojich rukách a môžem dosiahnuť, čo chcem

Som naozaj rada, že som stretla spoločnosť Salve a začala s ňou spolupodnikať, píše manažérka Salve Dagmar Machciníková.

Vďaka Salve som zmenila pohľad na svoj život. Vždy som chcela pre svoju rodinu len to najlepšie a práve preto som  sa venovala len a len práci. Bola som zamestnanec v oblasti gastronómie. Je pravda, že som zarobila peniaze na štandardný život, ale na splnenie mojich snov to nestačilo.

Výzva urobiť odvážne rozhodnutie

Potom prišlo obdobie, kedy som naozaj uvažovala, ako ďalej a že je skutočne čas na zmenu. A to myslím doslova.  Práve vtedy som stretla ľudí zo Salve a táto príležitosť ma okamžite oslovila. Bola to výzva urobiť odvážne rozhodnutie a niesť  za to zodpovednosť. Môžem povedať, že som odhodila svoj strach a prekonala samu seba.

Dagmar Machciníková, manažérka Salve: Vďaka Salve som zmenila pohľad na svoj život.Dagmar Machciníková, manažérka Salve: Vďaka Salve som zmenila pohľad na svoj život.

Môžem dosiahnuť, čo chcem

Salve mi dalo možnosť  vzdelávať sa a získavať nové zručnosti. Nadobudla som novú profesiu- oblasť financií. Našla som sa v práci s ľuďmi. Mám ich rada, baví ma stretávať sa s nimi, spoznávať ich a rozumieť im. Zlepšila som sa v komunikácií a osobnom prejave. Naučila som sa robiť obchod. Uvedomila som si, že svoj život mám naozaj vo svojich rukách a môžem dosiahnuť, čo chcem, bez ohľadu na to, kto som, odkiaľ prichádzam, aké mám skúsenosti a koľko mám rokov. Teším sa aj z toho, že dostávam veľa energie a návodov  od ľudí zo Salve.

Plním si veľké sny

Verím, že som na správnej ceste splniť si svoje , či už malé alebo veľké sny a ciele, ktorých je veľa a ktoré rozdeľujem na pracovné a súkromné. Teraz spomeniem tie najdôležitejšie do konca roka 2017. Z tých pracovných je mať 15 nových spolupracovníkov a postup v Salve kariére. Zo súkromných  je to rekonštrukcia víkendovej chaty.

Ešte na záver by som sa s vami chcela podeliť o jeden citát, ktorý sa mne osobe veľmi páči:

Je úplne jedno, kde sa momentálne nachádzaš, dôležité je kam sa dostaneš.

Ak sa aj vy chcete stať súčasťou Salve, kliknite sem