Život môže byť lepší

O tom ako Salve zmenilo život branch manažérovi a akcionárovi Salve Marekovi Andrejčákovi...

Predtým ako som spoznal Salve, pracoval som ako vyučený chemik operátor na Slovensku a krátky čas v Čechách. Práve v čase ukončenia pôsobenia v Čechách mi môj kamarát z detstva priblížil príležitosť v Salve. Bol som nezamestnaný.

Veľa som sa naučil

Začiatky boli ťažké, keďže moja schopnosť komunikácie, nadväzovania vzťahov s ľuďmi, viera v seba bola na nízkej úrovni, rovnako aj moje finančné vzdelanie. Vďaka prístupu, podpore ľudí v Salve, systému vzdelávania a mojej trpezlivosti, vytrvalosti a práci na sebe sa moje zručnosti postupne zlepšovali. Čo viedlo aj k výsledkom a poznaniu, že ma táto práca dodnes stále baví. Viac a viac. Dnes pôsobím v Salve 18. rokom. Väčšina tohto času bola mojou pracovnou náplňou hlavne pomoc rodinám zorientovať sa na finančnom trhu.

Salve podá pomocnú ruku

V mojom živote sa zmenilo vďaka Salve veľa vecí. Hlavne pohľad na to, že za to čo máme, čo zažívame, si môžeme sami. Vlastným konaním a rozhodnutiami, ktoré ovplyvňujú náš život a jeho kvalitu. Pomohol som svojou prácou a kvalitou našej služby našim klientom mať vo financiách lepší poriadok a  ich nastavenie. So Salve som mal možnosť precestovať kus sveta. Dnes som akcionárom Salve. Spoznal som veľa skvelých ľudí, ktorí ma svojim životom a prístupom k nemu pozitívne ovplyvnili. Či na strane mojich klientov alebo na strane priateľov v Salve. Som hrdý na to, že patrím do rodiny Salve.

Aj dnes stále pomáham jednotlivcom, či rodinám mať sa finančne lepšie. Pomáham skvelým ľuďom v mojom tíme rásť v práci, na sebe a vo svojich výsledkoch. A táto moja cesta nekončí. Ľudia nás teraz potrebujú ešte viac ako v minulosti. Preto je mojím cieľom pomáhať ešte viac aj cestou pomoci ľuďom v mojom tíme, šírením myšlienky a príležitosti Salve.

Život môže byť lepší...  

Andrejcak, branch manager.jpg